Şimdi Ara

8000 TL Rtx 2060` lı Monitör Dahil Sistem Tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Oyun için sistem tavsiyesine ihtiyacım var. Fakat belirli kriterlerde arıyorum.

1) Maksimum 8000₺
    2) Rtx 2060
    3) i5 işlemci
    4) Minumum 3000 Mhz ram ( ilk etapta 8gb alınıp daha sonra 8 daha alınabilir)
    5) 1 Tb WD Hdd
    6) 240 Gb Sağlam SSD
    7) Maksimum 24" tepki süresi ve renk doygunluğu güzel oyun için uygun mümkünse freesync veya gsync destekli monitör
    8) Abartıya kaçmadan şık ledli, soğutması iyi ve 750W 80+ PSU sahip kasa

Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FooL -- 31 Ocak 2019; 16:33:45 >

• hocam sadece monitör istediginiz bozuyor çok iyi olmaz ama genel bir anlamda monitörler var duruma göre dönüş yapacagım size geçenlerde toplamıştım begenmişti eleman ama sizin tek sorun monitör 2 k yatırırsak eger para kalmayacak gibi iyi forumlar dilerim
  • 8000 TL Rtx 2060` lı Monitör Dahil Sistem Tavsiye

Bellek ve soğutucu Soğutucu unuttuk

ADATA AX4U3000W8G16-DR10 2x8

FSP Windale 4 AC401

+
    https://www.teknobiyotik.com/cevre-birimleri/viewsonic-24-vx2458-c-mhd-144hz-1ms-hdmi-display-dvi-freesync-full-hd-curved-oyuncu-monitor.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 31 Ocak 2019; 16:56:27 >

• 1. i5 alınmaz bu saatden sonra 8000 e
    https://ibb.co/bbmSJ0v sistemi görüntülemek için tıklayın

yaptıgım sistemde işlemciyi 4.2 ghz yaptıgında i5 den daha iyi oyun sonucu alınıyor

ayrıca koydugum monitör markaya takılma samsung curved va 144 hz panel bulunmakta marka önemsiz panel önemli monitörde araştırabilirsiniz f/p olarak panel vs kalitesi iyi
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim seçtiğin ürünleri daha ucuz alabilir miyim diye araştırıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • asko56 kullanıcısına yanıt
    amd islemci ve ekran kartlarını düşünmüyorum. ryzen f/p ürünü olabilir ama tercihim hep intel ve nvidia dan yana. monitör markasını ilk defa duydum bazı yorumlarda malzeme kalitesinden memnun olmayanlar varmış. tercihim bilinen marka almak.
    sanırım en iyisi parça parça alıp birleştirmek böylece daha uygun alıp bazı bileşenleri yüksek alabilirim. mesela ram 3200 veya daha üstü olabilir.

• sizi intel ile iyi sanslar dilerim eger illa intel takıntınız varsa 10.nesil intel işlemcileri bekleyin 6 ay sonra çıkıcak elinizdeki parayıda alacagın her ürünü al sadece anakart işlemciyi alma yada faiz e at 6 ay faiz al yada dovize yatır

bu arada ufak bir hatırlatma inteli 8k ya çok zor toplarsınız

intelin kapagı min anakart işlemci ram sogutucu olarak 4.5k dan başlıyor

buda tavsiyem olsun 8 bine imkansız intel sistem
    https://ibb.co/6WzzCVx intel sistemi görüntülemek için linke tıkla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 31 Ocak 2019; 21:29:22 >
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    SSD 860 Evo 330 a bulunabilir farklı sitelerde

• asko56 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler tavsiyelerin için tekrar

• Hocam 8k ve uzeri butcede rtx plur suan ortalama 5.5 6 k bandina rtx 2060 siatem toplanir. 8k icin rtx 2070 li bir sistem oneriyorum

• 9100 TL oldu ama değer ram sonradan 8 gb eklenip SSD eklenebilir 860 evo
    8000 TL Rtx 2060` lı Monitör Dahil Sistem Tavsiye

• ledi sizde döşeyebılırsınızde bu bütceye daha ıyı sıstemde ayarlanabılınır

• Equal- E kullanıcısına yanıt
    Rtx 2070 li sistem için 9k gözden çıkarmam lazım. Mouse, klavye, işlemci ve soğutucu vs hiçbir şey yok bende. O yüzden monitör dahil 8000 civarında uzun ömürlü oyunlarda sıkıntı yaratmayacak güzel bir sistem toplamak istiyorum. maks 8500 olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FooL -- 4 Şubat 2019; 18:0:32 >
  • 007captiva kullanıcısına yanıt
    XPG SX6000 lite ssd olarak çok iyi 1800mb okuma 1200mb yazma baya iyi. Acaba wd hdd iptal edilip 500 gb direkt bu eklense nasıl olur?

Ayrıca min 3200 mhz ram tercih edilse güzel olmaz mı?

Tavsiyelerinizi bekliyorum ona göre alıcam.

• Monitör hariç 8000 tl oyunlarda darboğaz oluşturmayan sistem için tavsiyeleriniz neler olurdu?

* Ryzen işlemci
    * İyi cpu soğutma (sıvı daha iyi olur mu)
    * 3200mhz cl14 2*8 ram
    * 500 gb yüksek hızlı ssd
    * Asus anakart ileriye dönük
    * Asus Rog Strix 2070

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FooL -- 17 Şubat 2019; 21:47:38 >
  • İ5 9400f işlemci düşünebilirsin. Yanına da rtx 2060. İ5 9600k için iyi bir soğutma gerekecektir. Bu şekilde soğutucu masrafından da kurtulursun. Zaten rtx 2060la i5 9600k nın farkını pek görmezsin.

• halloven H kullanıcısına yanıt
    Bu sistemin ram ve işlemcisi bana uygun değil. Sizden ricam Rtx 2070 li sistem oluşturur musun yukarıdaki istediğim özelliklere göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FooL -- 18 Şubat 2019; 10:32:7 >
  • 8000 tl ye 2070 li sistem toplayamazsını istediğin özelliklerde ve monitor dahil olarak
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.