Şimdi Ara

8000 TL oyuncu notebook tavsiyesi (Monster vs msi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir oyuncu lap topu almak istiyorum ve 2 ürün arasında kaldım. Monster mu msi mı diye diye kafayı bozucaktım bide size danışıyım istedim. Monsterin en büyük avantajı işlemcisinin 6700k olup değişebilmesi ve fazladan hdd ve m2 sata portunun olması. Msi ise rüştünü ispat etmiş bir marka. Avantajı ise panelinin monster gibi ips olması ancak monster 75 hz msi 120 hz. Msi ın dez avantajı fazladan hdd ve m2 satabportu yok. Monster 16gb, msi 32 gb. Bi el atın be arkadaşlar acilen

Monster Tulpar T7 V9.1
    http://www.monsternotebook.com.tr/tulpar/MONSTER-TULPAR-T7-V9-1.html#.V7wML1-3yJJ

Msi GT72vr 6re
    http://www.sanalmarketim.com/msi-gt72vr-6re094xtr-dominator-pro-core-i76700hq-32gb-256gb-ssd-1tb-gtx1070-173-full-hd-freedos/p_64564/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyazfatih -- 23 Ağustos 2016; 12:02:06 >

• beyazfatih B kullanıcısına yanıt
    Link atarsanız daha rahat davranabiliriz
  • Linkler tamam
  • Msi kesinlikle 1060 lı isterseniz monster çünkü arada 1500 tl fark var 980m e eskiden değmezdi derdim o kadar para ama artık masaüstü kartlar kullanılınca 1080 bile alınır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Monsterın işlemcisinin 6700k olmasının oyunlara falan etkisi çok olmayacağı kanaati var o zaman değil mi? Yani neden msi tercih edilmeli acaba onuda belirtirseniz çok aydınlanmış olucam. Duacınız da😉

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B01J4PA5CE/ref=mp_s_a_1_2?ie=UTF8&qid=1471962524&sr=8-2&refinements=p_n_shipping_option-bin%3A3242350011&pi=SX200_QL40&keywords=gtx+1080+laptop&dpPl=1&dpID=41MeCuyewDL&ref=plSrch
    Hocam 5600 civarına geliyor 2400 tl az para değil bunu ben de alacağım çıkınca çok fahiş fiyatlar var türkiyede.

Msi daha az sorun çıkaran bir firma fakat monsterda bu sorunları yeni çıkan serilerde çözmüş olabilir,fakat msi kalite bakımından ses,ekran sorun çıkarmama dayanıklılık bakımından daha üstün monsterdan fakat monster da iyi kalitede 6700k oyunlarda değilde render da farkı ortaya çıkacaktır,yanlız cpu 4.2 deyken o fan biraz ses çıkaracaktır.

• Tabi 6.6k civarına gelir gümrüğe takılırsa

• Bende tam bu iki model arasında kaldım. Cad ve statik hesap programları ile uğraştığım için monster seçeceğim sanırım. Masaüstü işlemcisi daha iyi olur gibi geliyor.
    İşte tek sıkıntısı monster da arıza verme oranı çok gibi. Yada çok satıldığı için göze batıyor arızalı cihaz sayısı.

• msi daha stabil bi duruşu var sanki ama monsterda tüm yeni teknolojiileri destekliyor. harbi zor seçim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.