Şimdi Ara

800 TL Civarı Telefon Önerisi Olan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar yeğenim için 800 tl civarı telefon bakıyorum . daha çok oyun amaçlı kullanıcağını düşünüyorum. lenovo vibe x2, general mobile discovery 2 gibi modellere baktım. tavsiye edebileceğiniz bir model var mı teşekkürler.

• Hocam Asus Zenfone 5 ve 6 var düşünürseniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cevap için teşekkürler ama benim istediğim en iyi fiyat performans ürünü tavsiyesi. hangi telefonu almamı önerirsiniz bu fiyatlarda.
  • Önemli değil. Asus Zenfone 5 ile ilgili incelemeleri YouTube den izleyebilirsiniz. 2 Gb rami var GPU suda gayet yeterli İntel işlemci avantajlarindan ısınma yapmaz, Kardeşim kullanıyor 16 GB lık modelini açmayacağı oyun yok şuanda.

• nahle kullanıcısına yanıt
    Oyun oynucaksa asus zenfone 5 in şarjı iyi değil dayanmaz oyuna. Lg G2 Mini,Samsun Galaxy E5, General Mobile 4g
  • Bu sabah aveadan tarifeye ek HTC Desire 620G aldım. Asphalt 8 gibi oyunlarda kasma yok modern combat da oynadim bi sıkıntısı yok 2100mah bataryası var 8 çekirdek 1.7ghz işlemci. 5saat durmadan oyun oynadım telefon biraz ısınıyor ama %35 sarjim gitti sadece. Yarın dilerseniz daha detaylı bakabilirim.

• ZF5.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung Galaxy E5-ZF5

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • acıkcası ben xperıa e4g onerırım,gmobıle gıbı dandık bır malzemelı cıhaz almam.

e4g hem oyunda lazım olan batarya olarak uzmez hemde note4 dekı gpunun ıkı cekırdeklısıne sahıp,gpudakı gucu 1000tl segmentınde cıhazlarla boy olcusuyor oyun ıcın ekran cozunurlugunun avantajı ılede kasmadan akıcı oyun oynarsınız.ustelık cebınızede 150lıradan fazla para artar.
  • cevaplarınız için hepinize teşekkür ederim çok faydalı oldu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.