Şimdi Ara

80 lvl Assassin ''OminousDaggers'' Critical Damage Vs MoviE ... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
2.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaslar kaç kişi ilzemiş sadece 20 kişi yorum yazdı LÜTFEN YORUM PLS :D EMEK VERDİK
  • o kadar eksik iteme ragmen oyunculuk güzel ama video iyi degil. araya giren him videoları falan boyutu büyük galiba, videoyu bi kalemde izlemeek bayıyor o yüzden. yada upload ettigin site yavas ya da ne bileyim benim internet yavaş
  • cidden tek minor le nasıl o kadar seri minor basabiliyosun
    yanlış anlama pedal filan demiyorum banada öğret pls :d
  • quote:

Orjinalden alıntı: darksaga

o kadar eksik iteme ragmen oyunculuk güzel ama video iyi degil. araya giren him videoları falan boyutu büyük galiba, videoyu bi kalemde izlemeek bayıyor o yüzden. yada upload ettigin site yavas ya da ne bileyim benim internet yavaş

dediklerınden hiç birşey anlamadım ama negatif bir yorum yazdın heralde ?: P
  • quote:

Orjinalden alıntı: øsan

cidden tek minor le nasıl o kadar seri minor basabiliyosun
    yanlış anlama pedal filan demiyorum banada öğret pls :d

sadece tek minor değil klavye + mouse ile minor yapıyorum. İzah et dersen edemem yanıma gelip görmen lasım :)
  • yorumlara dvmm
  • video çekip upload etsem herhalde ama bn pw serverlarda oynuyorum asası çöok ii kullandığım söylenemez senin qibi master skillerini yerleştiremedim daha tam yerlerine sürekli oynuyorum ama minörle 2 asasın arasına qirdiğimi biliyorum tam 1i yatıodu ötekinin criti dolmuş herhalde çatır çutur wurdu :Dyattım sonra warrior açtım ondabaya iyiyim :D hertürlü ws yapılır maviayda :D:d nese reklam yapmayalım qüzel video bide sorum war asas crit +kaç dex werio...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.