Şimdi Ara

80-90Bin arası araç tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

80-90 Bin TL civarı donanımlı, otomatik vites, mümkünse şehir içi 8.5lt altında yakan araç arıyorum. Elazığ'da yaşıyorum. Yılda 10000 Km'nin üstüne çıkmayacak. Yine mümkünse uzun süre kullanmak istiyorum aracı. Sıfır Opel Astra Sedan 1.4 Benzinli 140 HP AT Sport bu şartlara kısmen de olsa uygun görünüyor. Bu aracı kullanan arkadaşlardan özellikle yakıt performansı, konfor konularında bilgi almak isterim. Başka araç tavsiyelerine de açığım.

Teşekkürler

• Elantra elite dizel otomatik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nirvana333

Elantra elite dizel otomatik

Teşekkür ederim. Dizel alıp almama konusunda kararsızım çünkü çok gezen biri değilim, senede 5000-8000km ancak yapıyorum. Dizele ayıracağım ekstra parayı donanıma verme taraftarıyım şimdilik. Zaten bahsettiğiniz aracın en donanımlı paketi 97700 TL olduğu için bütçemin de üzerinde.

Skoda Rapid 1.4 TSI 125PS Green Tec DSG Style 85.900 TL
    Seat Toledo 1.4 TSI 125 HP DSG Style 87.800 TL
    Opel Astra 1.4 Benzinli 140HP AT Sport 87250 TL

2.el düşünmüyorum. Çok kararsızım...
  • mcsahin23 M kullanıcısına yanıt
    Ben 87000e aldım çok iyi indirim yapıyor hyundai.ist ve ankaradaki bayilere sorun elde kaldıysa bu fiyata alırsınız bence.

• quote:

Ben 87000e aldım çok iyi indirim yapıyor hyundai.ist ve ankaradaki bayilere sorun elde kaldıysa bu fiyata alırsınız bence.

liste fiyatı 100 bin tl değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcsahin23

quote:

Elantra elite dizel otomatik

Teşekkür ederim. Dizel alıp almama konusunda kararsızım çünkü çok gezen biri değilim, senede 5000-8000km ancak yapıyorum. Dizele ayıracağım ekstra parayı donanıma verme taraftarıyım şimdilik. Zaten bahsettiğiniz aracın en donanımlı paketi 97700 TL olduğu için bütçemin de üzerinde.

Skoda Rapid 1.4 TSI 125PS Green Tec DSG Style 85.900 TL
    Seat Toledo 1.4 TSI 125 HP DSG Style 87.800 TL
    Opel Astra 1.4 Benzinli 140HP AT Sport 87250 TL

2.el düşünmüyorum. Çok kararsızım...

O üç araç arasından astra alın geçin hocam, rapid, toledo falan astra ile kıyaslanamaz kesinlikle.

• Weezer kullanıcısına yanıt
    97700

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.