Şimdi Ara

80-85bine alınacak en ideal araba?? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
1.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rys123

quote:

Orijinalden alıntı: KuRŞuN87

quote:

Orijinalden alıntı: rys123

Yeni astra 1.6 cdti 136 ps dynamic 87 bin tl liste fiyatı var.Ben olsam bir incelerdim.

üstad sedan istiyorum.sedan sport paket için fiyat aldım 84000 tl.onda da tip olarak astra sedan çok hoşuma gitmiyor.ayrıca konsol ekranı çok küçük.benim şu an ki opel astra j hatcback ekranı bile çok daha büyük. yine de aklımdaki arabalardan biri..jetta dsg otomatik için ne dersiniz veya ikisini kıyaslarsanız??

Hocam araçlardan ileri derecede anlayan biri değilim fakat jettanın kalitesiz olduğu,o paraları kesinlikle haketmediğini çok yerde okudum.Satış rakamlarına da bakarsan bunu görebilirsin.Onun yerine octavia bakabilirsin.Hem daha uygun olur hem daha kalitelidir.

benim de Octavia hoşuma gidiyor. ama araba hakkında pek bilgim yok. tip olarak çok güzel diyebilirim sadece :)

• 75 000 tl mazda 3 power sense alınır düşük km li

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Opel İnsignia 1.6 SIDI Cosmo+sunroof alırdım. Birde 4000 tlye Marjet sıvı LPG kiti.Şehir içi 2 lira LPG fiyatından kullanım trafiğe göre 20-25 krşa gezerdim.
  • bence octavia bakmalısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: YozgatLee0666

Opel İnsignia 1.6 SIDI Cosmo+sunroof alırdım. Birde 4000 tlye Marjet sıvı LPG kiti.Şehir içi 2 lira LPG fiyatından kullanım trafiğe göre 20-25 krşa gezerdim.

siz yazınca baktım kendi sitelerinde bile "hakkımızda" kısmı boş bu marjetin
  • Blue_Knight kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten sövüyorum onları internet sitesi sorumlularına.

Marjet Maraş merkezli yerli malı bir sıvı sistem lpg kiti. Türk mühendislerimiz tarafından 2010 yılında başlandı 2014 sonraları 2015 yılında montajlara tam start verildi.

https://www.youtube.com/watch?v=achS43hUDcg

Merak ettiğiniz varsa yardımcı olurum.

Bu arada marjetle hiçbir alakam yoktur. Direk enjeksiyonlu motorların hepsinin lpg araştırıyorum olay budur.
  • yerli üretimi desteklerim tabi ama biraz daha güven vermeliler ve reklam yapmalılar. teşekkürler cevabınız için
  • E60 5.20D

• Blue_Knight kullanıcısına yanıt
    Sen ben almazsam gavurmu alıcak. Desteklemek lazım ama tam maraş kafası ile çalışıyorlar. Ürün yok satıyor talep fazla ne reklamı diyor. Çok baskı yaptım bi tanıdığım aracılığı ile reklam yapın şöle yapsınlar gelişsin diye nato kafa nato mermer. Bakalım inş şu reklam işini Atiker gibi yaparlarda Direk enjeksiyonlu motora LPG yüksek fiyat algısını bir şekilde kırarlar...
  • KuRŞuN87 K kullanıcısına yanıt
    Hocam son kasalarda dizeller 120 benzinler 125 bg

• Hic dusunmeden 3.20d bakilabilir.Biraz zorlanirsa 184 hp lci motor temiz bir e90 bulunabilir

• KuRŞuN87 K kullanıcısına yanıt
    octavia 1.6tdi style(ful) manuel 85.500 tl liste fiyatı,bence iyi seçenek
  • Son zamanlarda yeni kia cerato 1.6 crdi otomatik full kafamı karıştırmaya başladı. 83.900 fulü.

Arabada 300 nm tork var. Ama nasıl bir arabadır, opsiyonlar nelerdir, crdi dizeller çok yakar derlerdi bu nasıldır. Hiçbir bilgi yok. Youtube da türkçe test yok. Başlığında hiçbir mesaj yok.

Enteresan.

• Düz vites passat
    Düz vites superb

• Devletin isine bukadar karsiyken 80bin tl yi c segmentine baglayip kendinizi kaziklatmayin

• Yeni Elantra 1.6 CRDi DCT tavsiye edebilirim.Bir bakmanızda fayda var sıfır almayı düşünüyorsanız.

• quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

Devletin isine bukadar karsiyken 80bin tl yi c segmentine baglayip kendinizi kaziklatmayin

devlet her şartta ve her konuda vatandaşını kazıklıyor.

Kaçarımız yok. Alternatifimiz yok.

Sizden farkım; ben kazıklandığımı biliyorum. Ve ağız dolusu küfrediyorum. Hakkımı helal etmiyorum.

Siz kazıklandığınızı biliyorsunuz. üste bir de hayır dua ediyorsunuz.

O daha bi acı.

• Düşük km 1.6 dizel otomatik İnsignia

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizin ilacınız c5 veya 508. Latitude de olabilir.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.