Şimdi Ara

8 mile a giden var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 14 şubatta gösterime girdi ama o gün ana baba günü olduğu için bilet bulamadım ....Nasıl bir film giden var mı?

• .ok gibi dedi arkadaşım.kendisi sıkı film izleyicisidir.ha uyarıyım eminem filmde o sarışın hatuna aganigi naganigi yapıyor.salon sessizliğe bürünmüş:)
  • ben gitiim heç bi işe yaramaz sıradan bi film al varoşlardan kurtulmaya çalışan ibrahim erkal filmini izle aynısı :) sadece emineme para kazandırıyoz başka bişi dil ama izlemedende yorum yapılmaz boş bişi yani ...
  • divx ini buldum ondan takılcam :) para vermeye ne gerek var canım yaa :)
  • Ben netten indirdim, izledim ama herkes gibi benimde düşüncelerim aynı, film iyi değil çok basit bir senoryo üzerine basit oyunculuklar, anlamsız replikler falan yani, yalnız atışmalar gerçekten iyi, doğal olarak yani..
  • :)
  • Film kötü..bizim küçük emrah nasılsa eminem de usa de öle..

acıların çocugu eminem..
  • yamaN +1
  • arkadaşlar bende izledim bugün bir eleştirmen olarak yinede saygı duymak gerek diyom...ama müzik le ilgili filmlerden hoşlananlar hele hip-hop tan hoşlananlar sadece atışmalar için gitsin derim...ama yinede üzerine basıyorum ne yazık ki bir sanat değer taşımıyor...
  • filme sonunda bizde gittik ve büyük bir hayal kırıklığına uğradık.. aganigi sahnesinde dahi sanat değeri yok :) "Asterix ile Oborix" bile bu filmden çok daha zevkli...
  • :)
    Bence de...!!!
  • ben Gitiim ilgilendıgı için yane atısmalar için fln acıkcası beendim ama umdugumada bulmus dılım....
  • atışmaları çok beğendim, arkada dj in çaldığı müziğin basları sinemada süper geliyodu, baya karizmaydı, hoşuma gitti. saçma sahnelerde yok dil, lüzumsuz yere sevişme sahneleri fln koymuşlar. vcd den izleme çünkü türkçeye fln çevirmeye çalışırlar batırırlar, dvd-dvd çekim yada sinema ideal derim izlemek için
  • ASTERİX VE OBELİX ILGINC VE KOMIK AMA KLEOPATRA ROLUNDEKI HATUN -ADINI HATIRLAMIYORUM :( SUT BANYOSU SAHNESI ACIIPTI :p
  • standart altı bir film
  • daha izleme fırsatım olmadı
  • ben bugün izledim bazı shneler gereksiz uzunlukta (sevişme sahnesi)
    atışmalar felan güzel

açıkçası vasat altı buldum diyebilirim
  • pek özelliği olan bir film değil. evet, atışmalar güzel. eminem de ii oynamış. ama beğenmedim..
  • ben gittim, ama bikaç sene oluyo gideli
    begenmiştim şahsen
  • izledim walla..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.