Şimdi Ara

+8 Elıxır Basıcam Yapmam Gereken Ne!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: ano16

moradonu yaksan yine çıkmaz

• quote:

Orjinalden alıntı: ano16

moradonu yaksan yine çıkmaz

• Yapan yapıyo arkaşlar bizim forumdan biride yapsın bildigim kadarıyla 37 tane priest chıtın +1 10 tane +7 priest chıtın 2 tane md stiletto +8salamander staff bardish patlat geçer belki şansına
  • busi 1. slota koy
    trinayi 5. slota koy

ok bastiktan sonra animasyon baslamadan hemen hareket et
    yani isik yandigini gorme charini hareket ettir
    sonra inventoryne bak elixir orda mi degil mi (sansa kalmis ama bu yontemi yapan cok var)
    bole +8 yapan cok var.

Ben md+8 bastim ama nasilsa ilk denememde oldu oburkeler de o gazla patladi.
  • yazılan herşey olasılıkdan ibaret...senin şansına kalmış yanıp yanmaması.GM ii günündeyse yanma ihtimali düşük.morali bozuksa yüksek...

+7 ile idare et illaki +8 olup yanar dönerli olması mı gerekio...
  • Hiç uğraşma getir bana ver yandı farzet
  • benim düşüncem şu bi arkadaş mirage +8 bastı ondan öğrendim anlatıyorum
    3 tane +7 mirage buldu 3 trina 15 tane +6 chitin 6 tane +7 Fp sırayla bastı hepsini ayrı ayrı bastı ama
    sıra söle_2 fp _5chitin 1mirage bu şekilde bastı chitinler priest ti:) ucuz olduğundan o gece biri daha anvili kullandığından 1 tane basa bildi chitinlerin bazıları +7 olmuş oda bi arkadaşından öğrenmiş ki küre boşken 2 tane basabilmiş onun arkadaşı aynı yöntemle sende buşekilde deneye bilirsin biraz tuzlu ama
  • bence +8 yapmak istediğin bütün middle class high class +7 itemlarını al sırayla yakmaya başla en son elixiri bas

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PrEdAtoR20 -- 5 Temmuz 2006; 3:54:20 >
  • ulan NPC itemelri satılmıyor saten al anasını satayım 2trina bas dandik MD falan olmassa basıver elixir elini korkak alıştırma
  • öncesinde birkaç kalite item yakacan ve bol bol dua edecen.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.