Şimdi Ara

7950 2D Flicker Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 13 saat 37 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ismail0606 (1 mesaj) Phanrisal (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> 7950 2D Flicker Problemi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    802 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Dün 7950 pcs+ modelini aldım, ekran kartı bazen oyunlarda veya masaüstünde nadir olarak ekranın bazı kısımlarında milisaniyelik kararıp düzelme gibi bi şey oluyo. Gpu-z den kontrol ettim hızını 2D sanıp düşürüyo galiba. Benim istediğim 2D, 3D gibi sürekli olarak aynı sabit hızında kalsın, hiç kendi voltajını hızını düşürmesin. Araştırdım epey bi kişide var bu sorun. Afterburner ve CCC'de profillerden girerek 2D hızını değiştirmeye çalıştım ama 300'de kalıyo hatta bazen 100e indiğini gördüm bi oyunda. Bios olursa da olur zaten çift bios var. Yoksa zaman kaybetmeden iade etmeye mi götüreyim? Pek istemiyorum da, karttan memnunum sadece bu flicker geçse yeter.

Edit: Galiba kartta problem var, hız değişmeden de yaptı. Yarın götürüp iade etmeye çalışıcam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phanrisal -- 5 Kasım 2012; 1:51:41 >

|
    |
    bende aldım dün aynı kartı bende sorun yok
    |
    |
Reklamlar
Masal Oku
Radyo Dinle
Webtures SEO;SEO Nedir?
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,141
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.