Şimdi Ara

79 TL ye Alan Arkadaşlarda 29 TL ye Alabilirler...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar eğer benim gibi promosyon kodunu kullanamayıp 79 TL ye Windows 8 alanlarda 29 TL ye ürün anahtarı alabilecekler...Şöyle ki
    1-)http://support.microsoft.com/gp/destekhatti/tr adresinde müşteri hizmetleri canlı destek tıklayın...
    2-) Müşteri hizmetleri yetkilisine elinizde promosyon kodunuz olmasına rağmen 79 TL ödediğiniz söyleyin...
    3-) Sizden WD ile başlayan sipariş numarasını isteyecek yazın...
    4-) Kontrolü yaptıktan sonra size nerde hata yaptığınızı söyleyecek (Bana promosyon kodunu girdiğimiz yerde uygula butonu olduğunu söyledi önemli değil
    5-) Sonra isze yeni bir mail gönderecek (ELOD) bu maili onayladığınızda satış iptal edilcek..
    6-) Paranız kartınıza 14 günde yatacak...İsterseniz tekrardan sipariş numaranızı verip teyit ettirebilirsiniz...
    7-) Sonra Windows 7 kurup tekrardan alım işlemini yapın promosyon kodunuzu girin ve 29 liraya orjinal Windows kullanmanın hafifliğini yaşayın sonra temiz kurulum yapın sorunsuz gerçekleşecek bu arada format atarken Lan kablosuyla internete bağlantınız olsun...
    8-) 50 TL az bir para değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ikarayel -- 30 Ekim 2012; 10:55:37 >

• süpersin ikarayel...
  • Yardımcı olabilmişsek
  • denedim iptal oluyor.
  • Ben de Windows 8 iptal talebinde bulundum ve iptal edildi. Şimdi Promosyon kodu ile tekrar Windows 8 alacağım. Aldıktan sonra Windows 8'i yeniden indirmem gerekiyor mu? Yoksa yeni key ile indirmiş olduğum Windows 8'i kurabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: msmmsm

Ben de Windows 8 iptal talebinde bulundum ve iptal edildi. Şimdi Promosyon kodu ile tekrar Windows 8 alacağım. Aldıktan sonra Windows 8'i yeniden indirmem gerekiyor mu? Yoksa yeni key ile indirmiş olduğum Windows 8'i kurabilir miyim?

Yeni key ile daha önce indirmiş olduğun kurulum dvd sini aktifleştirebilirsin sıkıntı olmaz bende öyle yaptım...Tekrardan win8 indirmedim...
  • direk key değiştirebilrsiniz. ara dan Slui.exe 0x3. yazın. gelen yere yeni anahtarı yazın tamamdır.
  • Ben microsoft müşteri hizmetleri ile konuştum. Tekrar indirmem gerektiğini söylediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: msmmsm

Ben microsoft müşteri hizmetleri ile konuştum. Tekrar indirmem gerektiğini söylediler.

Windows 7 yi yükleyip windows yükseltme yardımcısı aracılığıyla gerekli işlemleri yaptıktan sonra(promosyon kodunu girmeyi unutma) tekrar indirmen gerekiyor...
  • bendeki de şans, bugun iptal ettirdim 75 tl'ye aldığım windows 8'i. şimdi 29 tl'ye alamıyorum. 29 tl kampanyası bitmiş, promosyon kodu alamıyorum, windows 7 key soruyor artık.
    elinde promosyon kodu olan pm atabilir mi?
  • Açığı kapattılar arkadaşlar elinde promosyon kodu olmayan denemesin...Zaten 79'a aldınız iptal edip yine 79 a alırsınız...
  • merhabalar gerçi konu eski ama bir sorum olacak ben promosyon kodu almıştım ama şimdi satın almak istediğimde 79 tl seçeneği çıkıyor acaba 29 tl ye alma şansım varmı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.