Şimdi Ara

7610 ve 6670 ciler BURAYA (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.540
Cevap
0
Favori
100.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slm arkadaşlar bir sorunum var yardım cı olursanız sevinirim
    benim 7610 kamerası artık eskisi gibi iyi çekmiyo neden olabilir acaba herhangi bi camera programı da kullanmıyorum versiyonunu da yükselttim ŞİMDİDEN TŞK
  • aynı şey bendede var,sanırım diğer fotoları görünce 7610 unkiler kötü geliyor gözümüze..ilk çıktığında ondan iyi foto çeken telefon yoktu çünkü
  • s.a 7610 cuyum telimin versiyonunu v 7.0642,0 daha yüksek versionu varmı biri yardım etsin please
  • Güncel versiyon 7610 -RH-51 7.0642.0 01.12.2006.
    Yani en yüksek versiyon seninki.
    quote:

Orjinalden alıntı: Danny2007

s.a 7610 cuyum telimin versiyonunu v 7.0642,0 daha yüksek versionu varmı biri yardım etsin please
  • 7610 orjınal kapak ve tus takımı satıyorum..cok az kullanılmıs tertemız..siyah renk...ısteyene resımlerı gosterebılırım...fıyat 20 ytl
  • 6670/7610 için full opera 8.0 olan var mı ?
  • arkadaşlar bende 7610 var bu sıralar garip hatalar vermeye başladı ve format atmak istiyorum önce soft sonra hard format mı atıyım yoksa direk hard format mı atıyım hangisi daha güzel olur ?
  • Böyle durumlarda Hard Format atmak daha etkili oluyor.
    quote:

Orjinalden alıntı: tniaskrad

arkadaşlar bende 7610 var bu sıralar garip hatalar vermeye başladı ve format atmak istiyorum önce soft sonra hard format mı atıyım yoksa direk hard format mı atıyım hangisi daha güzel olur ?
  • Hard format atmak yeterli ama önce telefonun ve hafıza kartının yedeğini almayı unutma
  • pc suite ile yedek aldım ama daha önce hard format atmadım tam olarak nasıl yapılır dikkat etmem gereken birşey var mı ? symbian falan otomatik olarak kuruluyor değil mi formatı başlattıktan sonra benim yapmam gereken başka birşey olur mu ?
  • arkadşaalr herkeze slm

bana s60 sis .
    arayanı engelleme programı lazım elinde olna bilen varmı çok melun olucam saolllunn

acıl
  • http://dosyam.net/?id=gtlc7t

s60 temalar 369 tane
  • arakadaslar bnm telefonum 7610 telefon u mmc kartla acmak istersem telefon aclıamadı satıcınızla görüsün gibisinden bisiler sölüo hard format attm ama düzelmedi mmc kartım baska bi telefonda calıstı telefon 7610 deildi ama simdi bn bu hatayı düzeltmek icin ne yapmalıyım hafıza kartımı calıstırmak istiyorum
  • www.trnokia.com her türlü tema, oyun ve program için bekleriz
  • 6670 e indirdiğim temaları neden tema olarak kullanamıyorum...??
    telefonu 3 senedir kullanıyorum memnunum deiştirmeyede hiç niyetim yok ama tema indirdiğim zaman tema olarak kullanamıyorum telefonu çok kurcaladım ama yapamadım bi bilgisi olan war mı bu konuda...??
  • sevgili ..duygusuz.. ,

indirdiğiniz temalar telefonunuza uygunmu ? niçin tema yapamadığınızı anlayamadım,
    telefona yükleyemiyormusunuz? yoksa yükledikten sonra uygulayamıyormusunuz??
  • yüklüyorum ama direk galeriye kaydediliyo ordan temalara geçmiyo başkalarınada gösterdim ama kimse yapamadı
  • * # 7370 # yaparak format atın(yedek almayı unutmayın format C sürücüsüne yapılır) sonra bir daha deneyin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soylu -- 9 Haziran 2007; 10:26:32 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: soylu

* # 7370 # yaparak format atın(yedek almayı unutmayın format C sürücüsüne yapılır) sonra bir daha deneyin..

telefona format mı atıcam çok fazla şey yükledim hepsini yedeğe almak zor olur...şu format işi gözümü korkutuo bu yüsden...
    neyse ben bi deniyim..
  • Arkadaşlar bugün anneme 6670 aldık.250 ytl ye.Evde bi 6600 vardı onu takasa verdik üste 130 daha verdik.Fiyat iyi mi ? Ayrıca telefonu elime aldım bluetooth ismine bakınca tel.in adının 7610 olduğunu gördüm.Ama aletin dış görünüşü 6670.Sorum şu 7610 a 6670 kapağı takılıp 6670 görüntüsü elde edilebilir mi ? Eğer böyle bir durum varsa kazık yemiş sayılır mıyız ? Bir de bu telefonlar arasındaki tüm farkları yazabilir misiniz.Ayrıca telefonda *#0000# yapınca da 7610 diyo.Var mı bi anormallik ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 58_transporter_58 -- 18 Haziran 2007; 17:53:43 >
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.