Şimdi Ara

7500-8000 TL monitör dahil sistem.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, maximum 8k ya monitör dahil sistem önerir misiniz?

• https://prnt.sc/pjq8in >>www.sinerji.com.tr

Ana hatlariyla alman gereken sistem bu.

Islemci; kesinlikle R5 3600 olmali, tam bir oyun islemcisi, fiyatini hakediyor.

Anakart; Overclock yapmam sistemi calistirsin yeter dersen Asrock B450m Pro4 modeli ile degistirebilirsin. Biraz tasarruf edilmis olur, monitore daha rahat butce kalir.

SSD: M.2 olmasin dersen Samsung 860 Evo 500gb veya Crucial MX500 500gb modelleri eklenebilir, biraz tasarruf olur.

Ekran karti; alternatifi ve daha performanslisi Rx 5700 XT. youtube'dan karsilastirmalarini arastir, eger butceye sigiyorsa Sapphire Rx 5700 xt Pulse modeli alinabilir.

parcalari teknofiyat.com uzerinden arastirip en ucuz yerlerden alirsan ciddi tasarruf yapabilirsin ama MAX olmayan bir B450 anakart alirsan bios update gerekiyor, onu es gecme sakin.

Monitor icin ne tarz oyunlar oynadigin, neye onem verdigin onemli. Guzel goruntu mu yoksa dusuk gecikme suresi mi onemli? Ikisinin de ortasi icin AOC C24G1 alinabilir(VA Panel). Dusuk gecikme icin TN panel, iyi goruntu kalitesi icin IPS panel bakmak gerekiyor.

Edit: Kasa-psu-anakart-SSD giris seviye olsa da olur, ben performansa bakarim, oyunda aldigim FPS ayniysa sikinti etmem diyorsan bu modeli oneririm. Fiyati harika;

https://www.incehesap.com/battle-gold-webtekno-r5-3600-fiyati-43358/

Bu sistem alinip, artan 1500 lira dolar olarak bekletilip zamanla yukseltme yapilabilir. Atiyorum 3-5 ay sonra Corsair kasayi satip guzel bir kasa-psu alirsin, anakarti satip daha iyi bir model alirsin Wifi'li falan gibi. Tamamen beklentilere gore degisir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CCaaNN -- 15 Ekim 2019; 22:6:59 >

• CCaaNN kullanıcısına yanıt
    hocam çok teşekkür ederim
  • @CCaaNN'ın da tavsiye ettiği gibi; sinerji'yi öneririm. satış öncesinde de sonrasında da bayağı ilgililer. fiyatları da uygun ayrıca. oraya direkt olarak mail atıp isteklerinizi de belirtebilirsiniz.
  • teşekkürler
  • neroforte N kullanıcısına yanıt
    tamam hocam sinerjiden bakayım bir
  • @CCaaNN'ın önerdiği sistem güzel. Bütçenizi biraz daha yükseltip 144hz monitör alırsanız çok daha iyi olur.
  • Hocam sistemi kendime değil de bir arkadaşa topluyoruz. Maximum 8bin TL demiştir ama bakalım bi iskelet oluştu, fiyat araştırması yapıyorum.
    Teşekkürler.

• halloven H kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam bu sistem bu fiyata nasıl geliyor onu anlamadım
    arkadaş söyledim almadıysan bunu al diye
  • ProSniper kullanıcısına yanıt
    Öneriniz için teşekkürler. Sistem alındı ama bu monitörün 240 hz sini arkadaşa almıştık 1 yıldır kullanıyor, bayağı memnun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.