Şimdi Ara

75 görevi ile ilgili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 75 görevi warya hani warriora +5 excep raptor prieste +5 ss rogueye +5 excep shard mageyede +5 excep elixsir weren maradonda alınan görev onda ne kesiyoruz felankormu yoksa felankorun katındaki guardlardan 1 tanemi dts ye benzeyen yardım lütfen .....

• +5 ss vermiyor priest e MS veriyor +5
  • bilen yokmu acaba ???
  • hiç 75 olmadım hatta +50 bile olmadığım için bilmiom sorry ama UP!
  • ne werdiği önemli değil zaten ben warirorum +5 excep raptoru alıcamda ne kesiceğimi bilmiyorum
    quote:

Orjinalden alıntı: 0di

+5 ss vermiyor priest e MS veriyor +5
  • lvl da yazmıyo muki?eger 75 isen bakabilirsin ordan ama digilsen bende bilmiyorum.60+ kasmadım hic :)
  • dragon hunt yazıyor ama o görev de
    hiç girmek kısmet olmadı
  • bende 75 değilimde 72 %50 yim merak ettim için açtım bu topici ayrıca kardes +5 ss weriormus prieste bu görev
    quote:

Orjinalden alıntı: PhSiKoPaThH

lvl da yazmıyo muki?eger 75 isen bakabilirsin ordan ama digilsen bende bilmiyorum.60+ kasmadım hic :)
  • dragon felankorun yanındaki guardın adı dts ye benziyen görevde acaba felankorumu kesicez yoksa guardınımı ?
  • uppppp
  • Bende merak ettım bugörev kaçda açılıyo tam olarak 72yim daha ama 75de oluruz
  • Bildiğim kadarıyla Felankor keseceksin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ___Shade___ -- 29 Mayıs 2007; 12:44:40 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: BLueBoys

bende 75 değilimde 72 %50 yim merak ettim için açtım bu topici ayrıca kardes +5 ss weriormus prieste bu görev
    quote:

Orjinalden alıntı: PhSiKoPaThH

lvl da yazmıyo muki?eger 75 isen bakabilirsin ordan ama digilsen bende bilmiyorum.60+ kasmadım hic :)

Preste +5 ss biraz saçma olur.Diğer karakterlere normal silah verilirken prestlere ayrıcalık yapılıp SS verilmez gibime geliyorNede olsa uniq bi silah..

• felenkorun ordamı nerde bilmiorum ama gri bir ejderha (kesilmini bi videoda izlemiştim)
    pirestte +5 ss verir ms değil. (bu arada)
  • PRİESY 75 GÖREVİ +5 SS DİR AMA YARATIK COK GÜCLÜDÜR PARTY COOK ZOR KESİYOR SÖYLEYEYİM
  • git her birinden bir tane kes hangisi görev olduğunu anlarsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: bulentgvn

git her birinden bir tane kes hangisi görev olduğunu anlarsın

valla kardeş helal olsun şerefsizim zekana hayran kaldım gülmekten kırıldım harika bir yaklaşım herbirini kes hangisi olduğunu anlarsın kardeş sen kayserili falanmısın çok zekisiniz valla ben kayseriliyim kendimden utandım valla
  • quote:

Orjinalden alıntı: quanta_06

quote:

valla kardeş helal olsun şerefsizim zekana hayran kaldım gülmekten kırıldım harika bir yaklaşım herbirini kes hangisi olduğunu anlarsın kardeş sen kayserili falanmısın çok zekisiniz valla ben kayseriliyim kendimden utandım valla

• quote:

worm kesmıon öyle canavarları kesebilmek icin ii organıze olman lasım
    bnde bu gorewi bilmodum ama ss gercekten sacma oluo diger itemler exp high class bu unique
  • falenkor kesiosun 75 görevinde.warriora +5 ex raptor-priestlere +5 ss-magelere +5 ex elixer-roguelere +5 ex shard verir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.