Şimdi Ara

75 bine alınacak araba bulamıyorum.. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
2
Favori
4.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    A3 tamam da neden ds3 yerine ds4 değil
    Ds3 küçük, B segmenti
    A1 gibi Yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepimiz paramız civarına en yüksek modelli en az km hasarsız araçları almak isteriz fakat birazda gerçekleri görmek lazım. Bu ülkede araba bir ihtiyaç değil lüks olarak görülüyor o yüzden isteklerinizin birinden vazgeçeceksiniz.

• lordford50 kullanıcısına yanıt
    1.6 thp motor gidişatı daha iyi ve daha yakışıklı genç işi olduğu için ds3 dedim hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: OrQuN

Hepimiz paramız civarına en yüksek modelli en az km hasarsız araçları almak isteriz fakat birazda gerçekleri görmek lazım. Bu ülkede araba bir ihtiyaç değil lüks olarak görülüyor o yüzden isteklerinizin birinden vazgeçeceksiniz.
    Sanırım en sonunda gidip 170 lik Gui alacağım , satılmaz ise satılmasın anasını satiyim A3 bulamıyorum temiz bu rakkamlara 90 bine çıkmam gerekiyor .. Temiz bir Gui buldum yarın gidip bir bakacağım ..

• Bende senin gibiydim sonra dediğin miktar civarına sıfır nissan pulsar(visia) aldım. En azından sıfır olsun benim olsun dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batuaydin -- 3 Mart 2019; 13:17:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordford50

DS5

https://www.sahibinden.com/ds-automobiles-ds-5/dizel/otomatik,yari-otomatik?sorting=date_desc&a1864=1118042&price_max=99999#/
    hocam hangi modelinin arka camı acılmıyordu, bunun mu

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakan..

hocam hangi modelinin arka camı acılmıyordu, bunun mu

Alıntıları Göster
    DS5’in camı açılmasaydı,
    Fransız cumhurbaşkanının makam arabası yapmazlardı herhalde,

75 bine alınacak araba bulamıyorum..
    .
    Ama camı açılamayan da var, DS4

https://eksisozluk.com/citroen-ds4--2504475?p=3

• Arkadaşlar konu havada kalmasın diye yaziyim , bugün 2011 İbiza SC 1.2 tsi dsg aldım araç temizdi fiyatı'da keseme uygun alınca aldım fazla para harcamadan borca harca girmeden araba işini halletmiş olduk..
  • quote:

Orijinalden alıntı: serty23

Arkadaşlar konu havada kalmasın diye yaziyim , bugün 2011 İbiza SC 1.2 tsi dsg aldım araç temizdi fiyatı'da keseme uygun alınca aldım fazla para harcamadan borca harca girmeden araba işini halletmiş olduk..
    Cok merak ederek soruyorum.
    2011 ibiza, kullandığın golften 1 tık yukarida mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Öner

Cok merak ederek soruyorum.
    2011 ibiza, kullandığın golften 1 tık yukarida mı?

Alıntıları Göster
    Yok hocam elbette değil fakat plan değiştirmek zorunda kaldık en az 15-20 bin lira kredi çekmeden istediğim arabalara ulaşmam mümkün değildi , öle olunca golf ten 2 tık aşşağıda da olsa az yakan park sıkıntısı olmayan spor bir araç almaya karar verdim alfa mito aradım bulamadım seat denk geldi onu aldım vergisiyle yakıtıyla üzmicek gibi gözüküyor bakalım hayırlısı..

• quote:

Orijinalden alıntı: serty23

Haklısın elbette araç var ama ben kullandığım golf ‘ten bi tık yukarda bir araç bakıyorum .. Ford güzel araba ama 2013 modeline 70 bin vermek içimden gelmiyor açıkcası ..

Alıntıları Göster
    2010 audiye verirken acımayacak mısın
  • serty23 kullanıcısına yanıt
    Opel Astra J benzinli otomatik, Istanbul trafiginde sehir ici yakit tuketimi 9.0 - 9.5 lt hocam.

Ibiza SC ile de bundan cok cok farkli degerler elde ediyor olmazsiniz. Muhtemelen 7.5 - 9.0 lt bandinda tuketimi olacaktir, yine de iyi gunlerde kullanin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7B91582C3 -- 9 Mart 2019; 15:4:11 >
  • Edit: Konu sahibinin yeni arabası hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endofthegame -- 9 Mart 2019; 15:0:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cryin

2010 audiye verirken acımayacak mısın

Alıntıları Göster
    Dolusunu bulsam kaçırmazdım ama min. 90 temizleri

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7B91582C3

Opel Astra J benzinli otomatik, Istanbul trafiginde sehir ici yakit tuketimi 9.0 - 9.5 lt hocam.

Ibiza SC ile de bundan cok cok farkli degerler elde ediyor olmazsiniz. Muhtemelen 7.5 - 9.0 lt bandinda tuketimi olacaktir, yine de iyi gunlerde kullanin.
    En az 2 litre farkedecektir astra ile golf 10 yakıyordu , buda 7 7,5 arası dolaşır 9 için basmak lazım birazcık gazın dibine ..

• endofthegame E kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• serty23 kullanıcısına yanıt
    o fiyat aralığında en iyi seçenek guı gibi hocam. focus da değerlendirilebilir. alım sonrası masraf, bakım ve satış değerlendirmesini de yapıp karar vermeni öneririm. bende bu çıtadan araç bakıyorum, ds4 ve 500 x dikkatimi çekmişti istersen onlarıda inceyebilirsin...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.