Şimdi Ara

71 Warrior +7 Quest DC Premium (Cypher)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar,bugün 70 questini +7 yapınca karakteri satma kararı aldım.

Server:Cypher
    Irk:Human
    Nick: YESIL
    Premium: 652 saat (27 gün) DC Premium (13.02.2016 itibariyle)
    Level: 71 %10
    Fiyat: 500 TL

+7 Quest Ms, 1 parça +7 chitin,2k hp 2k mp premium pot,golden mattock ve görev itemleri mevcuttur.

Steam hesabı eski hesap statüsündedir,kc sınırına takılmaz.CS:go, H1Z1,Euro Truck Simulator 2, Dirt 3 oyunları mevcuttur.

Balıkesir üniversitesinde okuyorum,balıkesir içi elden teslimat yapılır.Forumda daha önce satış yaptım referanslarım mevcuttur,profilimi inceleyebilirsiniz.

71 Warrior +7 Quest DC Premium (Cypher)

• 500 TL mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncel gb fiyatı 85 tl ve +7 hell breakera 7 gb fiyat çıkardıkları serverda elimdeki silahtan dolayı 500 tl gayet uygun bir fiyat hocam @DangerDagger07

• kardeşim valla bende yazıcaktım baltalamak gibi olmasın ama o kadar etmesi mümkün değil hell breaker dediğin item elindeki ms den daha iyi ve de elindeki item yalnızca karaktere özgü hb yi istediğin zaman satabiliyorsun yani sırf ms bastım diyerek 500 tl paha biçmek bilemiyorum ne kadar doğru, beni yanlış anlamayın sizin için diyorum o kadar etmesi mümkün değil @acrofurki1
  • acrofurki1 A kullanıcısına yanıt
    +0 hb 1 gb +0 ms ye kaç gb verdin acaba +7 basmak içinde sanş ve 6 tane bus lazım yani kardeş ederi 70 TL

• DangerDagger07 kullanıcısına yanıt
    Hocam lütfen konuyu baltalamayalım bus fiyatıyla quest itemi hesaplamanın mantıksız olacağı aşikardır.Sonuç olarak bu itemin değeri 7 gb den zaten fazladır bunun tartışması bile komik olur.

"Busları çekersin yahu basarsın ne varmış canım ya sende,6 tane bus 15m hede hödö" şeklinde düşünen tüm arkadaşları magic anvile davet ediyorum,inşallah daha güzellerini basarsanız

EDIT
    : onurbilet34 hocama rezervedir şuan char.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acrofurki1 -- 14 Şubat 2016; 18:38:32 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.