Şimdi Ara

7000x Tx3 Eğlenceli Server :) Ücretli Host

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. T4 serverlarımın ardından şimdide çok sağlam ve hızlı bir Tx3 server ile karşınızdayım. Script yabancı sitelerden satın alınıp türkçeye çevrildi. Serverda şuan sıfır bug var.

• Başlangıç altını 40 altın.

• Server Hızı 7000x

• Her gece 20.00'da madalyalar veriliyor. Verilmez ise yarım saat sonra verilir.

• Serverimize kurduğumuz ve kuracağımız temaları kullanıcılarımı facebook sayfasında oylayarak seçiyor ve bizde kuruyoruz.

• Takımımız ; [FL]Admin - [ADM]Elvander - [ADM]Deniz - [MH]Can-[EDT]Emirhan

• Görevlerimiz ; Admin: Oyunda pek takılmam. Kodlama ve beğendirme işleriyle uğraşıyorum. Kimseye saldırmam, saldırana nie saldırdın demem.
    Elvander: Oyunda huzuru sağlar. Etkinlikler yaparak altın dağıtır. Rapor ve mesajları kontrol eder. Köyleri gözetler.
    Emre: Chatte ve oyunda huzuru sağlar. Saldırı yapamaz.
    Emirhan: Facebook sayfasında ve oyun chatinde kullanıcıları bilgilendirmek için bulunur.

• Eğitim Tamamlama Aktif! : Eğitim tamamlama butonuna tıklayarak tüm asker, ordu eğitimlerinizi tamamlayıp aynı anda trilyonlarca asker çıkartabilirsiniz :)

• Serverimiz ücretli host üzerine kuruludur. Hızından şüphe etmenize gerek yok :) Eski bir script olmasına rağmen kolay ve paragöz olmayan bir serverda kullanılabilecek en güzel script diyebilirim :)

• Live Chat butonu nedir ? : Live Chat butonu admin ile birebir görüşebileceğiniz bir sistemdir. Kullanıcılarımızla devamlı iletişimde olup sorularını yanıtlamak için bu sistemi kullanıyoruz. Yetkili kişi online olduğunda simge üzerinde yeşil bir daire belirir. Yetkili offline iken bile livechate tıklayıp admine mesaj bırakabilirsiniz. Devamlı açık tutulur ve mesajlar kontrol edilir.

[size=17]
    BEKLİYORUZ

quote:

[url]www.fltravian.tk[/url]

Serverimizden bir görüntü

7000x Tx3 Eğlenceli Server :) Ücretli Host

quote:

[url]fltravian.tk[/url]

www.fltravian.tk

• what is T4

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.