Şimdi Ara

%70 indirimli (son fırsat sınırlı burs imkanı) Microsoft Yazılım Uzmanlığı (MCSD)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

SmartPRO Kariyer Eğitimleri ile uluslararası sertifikasyonlara ulaşarak dünya çapında geçerli bir meslek sahibi olun.Hakketiğiniz ise kavuşmak ve kariyerinizi geliştirmek için SmartPRO'ya gelin,geleceğinize yön verin..

.... ve şimdi ilkez öğrencilere %40 - %70 indirimler

irtibat
    Serkan GÜLLÜ
    e-mail : serkan.gullu@smartpro.com.tr
    destan.ozdedemir@smartpro.com.tr

• Buranın bedava reklam yeri olarak kullanılması hoş değil. Kişisel fikrimi söylüyorum özellikle türkiyede ister microsoft destekli ister başka bir yer olsun tüm kurslara karşıyım hepsi para tuzağı eğitim ikici planda.Bu sonucu benim ve çevremdeki insanların yaşadıkları acı tecrübelere istinaden yazıyorum ve genel olarak bu yorumu yapıyorum.
  • bence yanılıyosun ayrıca burası forum paylaşım formu burda kampanya paylaştık ve sadece öğrenciye bu burs %70 kimse kimseye burs wermez staj ve iş imkanı sağlayan bi firmadır smartpro ve referansları çok sağlamdır bi çok gazetede referansları ve rekramları wardır burda bunu vermemizin sebebi ilgilenen insanlar burda daha mantıklı bu donanımda sistem uzmanlığı yazılım konusunda yazılım uzmanlığı binlerce insan bu kurslar sayesinde milyar kazanıyo unutmaki bugun siemes nokia ericson gibi dev firmalar bu sertifikarlı istiyo ve olanda aç kalmıyo resmen bilişm sektörü ve türkiyede bu sökterde herkes para kazanır herşey teknoloji

• araştırmadan bilmeden bi fikir sahibi olmadan bu kadar sert yorumlar yapmanız hiç hoş değil zorla bişi satılmıyo burda ilgilenen geliyor ve hizmetini alıyo öğrencide karşılığını alıyor
  • Farkındaysan sen nasıl burda reklam yapıyorsan bende yaşadığım tecrübelere dayanarak isim vermeden genel bir yorum yapıyorum.Ayrıca araştırmadan ve bilmeden sert yorumda yapmadım.Neyin ne olduğunu en az senin kadar biliyorum ve sadece fikrimi söylüyorum.Her fikrini söyleyene yapacaksak eğitimden bahsetmeyelim istersen
  • çok yanlış bi fikir ortaya atıyosun siemenste ve turkcellde bu sertifikalarla çalışan tanıdıklarım ayrıca bu eğitimi veren şirketlere gidersen referansları görürsün nerelerde çalışıyolar bu eğitimi alanlar 4-5 milyar alan insanları tanıyorum önemli olan sınava girip sertifikayı alabilmek tanıdıkları o sertifikayı alamamış demekki eğitim veren yerin sertfikası çokda önemli değil onlar sizi sınava hazırlıyorlar
    gerisi sana kalmış bişi :) herkes kendi geleceğini yazar :)
    herkesin bi kısmeti wardır :)
  • Kardeş haklısın bende o saydığın şirketlerde çalıştım ama sorun şurda o saydığın kişiler önce konusuyla ilgili iyi bir üniversite bitirmiş kişiler onun üzerine o kursa gidip sadece sertifika alıp dönüyorlar.Bu kurslar öyle bir sunuluyorki sen hiç eğitimini alma gel bizden iki ayda sertifika al dünyanın heryerinde çok kolay iş bul.Bu kurslar ucuz yerler değil 3-5 bin dolar ücret alan yerler üç ayda kimse sistem mühendisi olamaz alt yapı olmadan.En yakınımda bir arkadaşım gitti hiç bir temeli olmadan bitirdi şimdi gel bi format at xp kur desem beceremez.Ben sadece bi kağıt parçası vermek için kurulmuş ve microsoft desteğiyle de cilalanmış dört beş yılda üniversitelerde verilemeyen bilginin üç dört ay verilip her kapının açılacağı reklamına kızıyorum.Neyse çok uzattık birbaşımıza evet herkes kendi geleceğini yazar ama aslında yaşadığı ve yaşayacağı yazılmış bir gelecektir

• Kimse sertifikaları küçümsemiyor iş dünyasında çok büyük önemleri var her şekilde iş garantisi sağlayabiliyorlar ama sorun şu sizin gibi firma veya eğitim kurumu ne diyorsanız parasına bakıyor parayı aldıktan sonra sen sınavı geçmişsin geçmemişsin umrunda değil.Zaten işin suyu çıkmaya başladı ipini koparan böyle bir yer açıyor internet cafelerde böyle yayılmıştı şimdi sadece bizim evin çevresinde 20 tane internet cafe var.
  • Bu da yeni bir sektör oldu, umut tacirliği.. Önce potansiyel müşteri iş garantisi, 3.000$-5.000$ gibi laflar edilerek gazlanır, 3-4 ayda sistem mühendisi yapılacağına ikna edilir ve parası afiyetle yenir...

Sözüm sizin firmanıza değil siz onlardan değilsinizdir herhalde....

Ayrıca tabiki yapacaksınız %40-%70 indirim, maliyeti neki size bu işin... İnsanlar bir yıl üniversite hazırlık için dersaneye gidiyor, fiyatı 1.5 milyar. Siz üç aylık kurs için kaçbin dolar istiyorsunuz ve artık piyasada sizin gibi birçok firma var....
  • microsoft sertifikası ile bu işi yapan 4 şirket war diğer şirketleri devlet kontrol etmediği için bu hale geldi diğer ufak şirketlerin umrunda olmassınız smartpro sertifikayı kazanamadığınız taktidirde 2.yıl sizden ücret almıyor.Arkadaşlar kurs 3-4 ay sürmüyo lütfen bilmeden yorum yapmayın önce bi sorun 7-9 ay arasında değişiyo ayrıca eğitimleri weren arkadaşlar tamamen boğaziçi mezunudur smartpro boğaziçi işbirliği ile kurulmuştur Alt yapı olması doru daha güzelde alt yapıda sağlanıyo ama gerçekten en büyük şirketler bu sertifikasyonlara çok önem weriyo bunu hepimiz biliyoruz ama tabiki okumuş olmak şart okumadan bunu alsan ne fark eder :) türkiyede herşey üniversitelere bağlanmış üniversite bitir ama yinede alıcağın para 1 milyarı geçmiyo işte bu sertifikasyonlarda sizi biçok insanın önüne geçiriyo bu en büyük gerçek

• @wicked1903 bu kurslar nerelerde var hafta içi haftasonu eğitim varmı saat kaçta oluyo biraz detaylı bilgi olarak pm veya halilozt@mynet.com a bilgi verirmisin teşşk.
  • arkadaşlar bütün bilgileri bu adresten alabilirsiniz;
    serkan.gullu@smartpro.com.tr
    selami arkadaşım forumda yazmış bilgi edinmek istedim veya ilgileniyorum diye mesaj atarsanız maille telefon numaranızıda yollarsanız sizi hemen kariyer danışmanlarımız arıyacaklardır hertürlü soru işaretinizi gidericeklerdir..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.