Şimdi Ara

70.000-80.000 TL Arası Otomatik Araç Tavsiyesi ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Suv araç düşünüp dizel bakıyorsan dizel otomatik olarak kaliteli seçenek sınıfında çok yok.Qashqai dökülüyor sürüşü çok başarısız.Kadjar daha iyi qashqaiden ama ondan bile sorun yaşayanlar şimdiden çok var.
    Benzinli otomatik diyorsan tucson 2015 otomatik 1.6 gdı herşeyi ile memnun kalırsın yakıtı hariç
    .Veya sportage bakabilirsin bunların ikiside gayet güzel araçlardır sürüşleri keyiflidir ve tasarım olarak çok iyiler.
    Kuga falan bakıcaksan bunların yanında bakma.Tasarım ve konfor yoksunu bir araç kuga segmentinde başarısız keyifsiz ve ruhsuz bir araba fikrimce.
    Ama aylık 2 bin km yapıyorsan çok fazla üzer bu arabalar kesinlikle dizel bak ekonomik olarak çok üzülürsün keyif alamazsın arabadan
  • Yolun sonu kadjara çıkıyor hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı durumdayız ben o kadar km yapmam ama uzun yolda lpg doldurtmaktan sıkıldım
    jetta dizel dsg bakıyorum hem fiyatlar çok hem dsg sıkıntıları hakında çok yorum var
    jetta 1.4 tsi dsg de yakıt olarak emsallerinden iyi olsada lpg den sonra üzebilir
    toyota dizel otomatik baktım bu seferde yok sacı ince yok boyası kalitesiz yok şansumanı tek kavrama
    honda civic lpg otomatik olsa yalıtımı iyi değil diyorlar

honda crv 1.6 otomatik yanına yaklaşılmaz 140-150 bin civarı
    memlekette alınacak arabamı yok biz mi çok evham yapıyoruz bunlar deneyim değil araltırmalardaki yapılan yorumlardır.
  • Mazda 3 Dizeli bekleyin derim. Motion donanımlı, otomatik dizel 80-82 bin bandında olacak.

Bagajı ufak gelmezse Cx-3 de bakılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AreY -- 15 Mart 2016; 14:19:06 >
  • Merhaba,
    Yeni konu açmak istemediğim için buradan devam ediyorum. Öncelikli olarak araç arayışım hala devam etmektedir. Haftasonu neredeyse bütün araba bayilerini gezdim ve bu fiyat bandında alabileceğim araçları inceledim. Aklımda kalan araçları aşağıda listeledim.

Seat Leon 1.2 TSİ DSG Büyütülmüş Ekran + Park Sensörü 65.500 TL

Golf 1.2 TSİ DSG Comfortline 78.000 TL

Totoya Auris 1.6 Multidrive Active Skypack Park Sensörü + Garanti dahilinde LPG montajı 73.500 TL

Bu üç araç içerisinde aklıma en çok yatan araba gerek yakıt tüketimi gerek fiyati ile Auris oldu. Yıllık yapacağım km de yeni gelişmeler neticesinde 17.000 km civarında olacak. Bütçe konusunda 80 bin hala limit bütçem.

Auris konusunda sizlerin düşünceleriniz nelerdir ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seçenek çok fazla olunca insanın kafası karışıyor.Eğer aurisin otomatik vitesi hoşuna gitti ise lpg ye daha uyumlu bir motor yok bence,toyotaların lpg uyumu süper.Tabiki golf teki konfor ve yalıtım auriste yok,şehir içi fark etmezsiniz fakat uzun yolda fark eder.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • scampy S kullanıcısına yanıt
    Leon daha mantıklı çünkü daha ucuz. Aradaki fiyat farkı benzine verilir.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.