Şimdi Ara

7 yabancı bankaya 'Türk şirketlerine karşı kartel kuruldu' suçlaması (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: aslanoto

Japon yönetimi onca atomu yemeleriyle Amerikayı tanrı kabul etmişler, kafir tek milletdir ayeti tecelli etmiş,

ayrıca atom bombasını haketmiş bir millettir. gerçi stalin zülmü görmektense usa'yı tanrı olarak kabul etmesi daha iyi oldu bence
  • O japon kardeşlerimiz hariç onların hepsini et tezgahına yatırıp kafalarını doğrayacaksın adi ş...zler

• quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

Japonlar aşağılık bir millettir. Asla vicdanları yoktur, çoluk çocuk demeden, aklın ve hayal sınırlarının ötesinde katliamlara bulaşmışlardır. İstedikleri kadar size şirin gözüksünler onlar hala yeryüzünün terör milletidir.

Bir atasözü der ki eğer bir yerde iki balık kavga etmiş ise oradan bir ingiliz geçmiştir. Eğer iki balıkta su üstünde hareketsiz duruyorsa oradan bir japon geçmiştir.

Eminim Türkler hakkındada şaheser sözlerin vardır bizlere bahşedermisin Türkler hakkındaki görüşlerini ?
  • Demek ki faiz lobisi gerçekmiş :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muroooo19

türkiye nin önünü kapatma çalışmaları bunlar. açıkçası bu haber bizi kıskanıyorları destekliyor sanki.

Ameriga!!!
  • Sanirim arastirdiniz Bank of Tokyo gercekten boyle bir ozur diledimi? Unutmayin burasi Turkiye ve cogumuz hayal dunyasinda yasiyoruz.

Turk bankalarini opecekler cok az kaldi onun onune gecip klasik Turk haberi. Ancak ampul kesim yer bunlari, zemin hazirlaniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi urkal -- 17 Kasım 2017; 16:33:34 >
  • şu mesajları okuyorum da forum ne hale gelmiş yazık diyorum. ne konuyu ne tarihi bilmeden genellemeler, hakaretler gırla yazılmış. her olay dönemine göre değerlendirilir. şimdiki değer yargılarıyla geçmişi eleştirirsek gelecekte bize ne derlerse fazlasıyla haketmişiz demektir. geçmişe taş atma gelecek seni topa tutar diye bir laf vardır.
  • Hepsi de AKP'li şirket.

Donanımhaber neden aralarında yoktu acaba?
  • Kenan Memedov kullanıcısına yanıt
    Zihniyete bak, çürümüş beyni oksitlenmiş, kalbine kadar sıçramış diyecemde orada ne bir kalp nede beyin olduğundan yana şüphelerim var. Sizin gibi tümörler olduğu müddetce bu millet hep böyle sürünür.

Ülker : 22 Şubat 1944
    Turkcell : 28 Şubat 1994
    Türk Telekom : 24 Nisan 1995
    Vestel : 1984, Manisa
    Net Holding : 1981.01.14
    Tüpraş : 16 Kasım 1983
  • quote:

Orijinalden alıntı: CenSoredGive

Zihniyete bak, çürümüş beyni oksitlenmiş, kalbine kadar sıçramış diyecemde orada ne bir kalp nede beyin olduğundan yana şüphelerim var. Sizin gibi tümörler olduğu müddetce bu millet hep böyle sürünür.

Ülker : 22 Şubat 1944
    Turkcell : 28 Şubat 1994
    Türk Telekom : 24 Nisan 1995
    Vestel : 1984, Manisa
    Net Holding : 1981.01.14
    Tüpraş : 16 Kasım 1983

Çürümüş sensin.

Bir de beni aptal yerine koymaya çalışıyor.

AKP'den önce Fazilet Partisi yok muydu?

Demokrat Parti'den beri sizle boğuluyor ülke be!

• Neler var yahu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ehhh 7 banka aynı fiyatı verse ne olacak en az 200 bankadan talepte bulunuyor kredi için.

Saçma sapan bir şey bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkes Bize Düşman Vol. 2

Sinemalarda!

• Ne zaman içi entrika yalan düzenbazlık dolu bir haber görsem hemen bir uzay gezegen taş toprak belgeseli izleyip kendime geliyorum çünkü ya bize dayatılan bir beyin yıkama fırtınasının parçası tüm bunlar ve bunların ardında çok berrak ve insanların sadece eylemlerinin sonuçlarına göre değerlendirildiği yada eylemlerinin sonuçlarından zevk aldığı çok güzel bir dünya var ya da her şey bombok ve hepimiz boku yemişiz ama farkına varmamamız için her çabayı gösteriyorlar. Çünkü bu beyin yıkama fırtınasının temel amacı sakın eyleme geçmeyin hiçbir şey denemeyin bakın ne felaketler yaşanıyor dünyada diye sürekli beynimizde mesajlar yaratmaya çalışıyor. Çünkü insanlara eyleme geçin mesajı vermek gibi hiçbir kaygısı olmayan haberler. Bu dünyada yaratılmış servetin yarısından fazlasını neden yüzde 5'lik bir kesimin elinde tuttuğunu bana göre açıklıyor. O banka şu bankaya hede hödö demiş de sonra o da gelmiş özür bilmem falan fıstık. Sinir bozucu ve insanın beynini yakan saçmalıklar. Bu forumu terkediyorum. Bu foruma ne de bu haber sitesine bir daha asla girmem. Eyleme geçin arkadaşlar. Risk alın demiyorum. Küçük de olsa mutluluğunuz varsa riske atın demiyorum. Karşınızda kocaman karlı bir dağ var tepesinden o dağı aşın demiyorum. Kenarından yavaş yavaş azar azar aşmaya çalışın. Bırakın bu saçmalıkları. Her insanın hiç bir ön koşula gerek duymaksızın sadece eylemleri ve yaptıkları ile değerlendirildiği bir dünya kurulmalı. Fakir ailede doğduysan fakir kaldığın zengin ailede doğduysan bir piç kurusuna dönüştüğün bir dünya olmamalı burası. İnsanlar eyleme geçtikleri kadar para sahibi olmalı. Fazlası elinden alınıp diğer eylem sahiplerine ayrılmalı. Oturduğun yerden senin için çalışan insanlar sayesinde ihya olmamalı. Eyleme geçmiş kişiler ödülü almalıdır. Bunlar sizi uyutan haberler. Ya da gerçek olan bu ve hepimizin ve bütün dünya boku yemiş demektir. Yüzde 5'lik kesime sorarsan dünyada hiçbir sorun yok. Öyleyse uyutuluyoruz demektir.

• Sahibinden.com'a bence de ceza verilmeli. Ilan başına 40-50 TL ücret nedir ya?

Azami 5 TL yaparsın isteyen rahatça verir.

Tam tekel.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.