Şimdi Ara

+7 Rogue Chitinler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Birgün ben Rogue Chitin +7dex 2 tane pauldron ve pads olarak satıldığını gördüm.Hemen adamı Friende aldım satmamasını söyledim alcam dedim adamda bozdu ben gittim abyss e kastımsattımkaptım chitinleri sonra giyecektim olmadı giyemedim... sonra gittim kastım biraz %90dı %100 yaptım bag oldu ben çıktım girdim girdiğimde chitinler yok aaaaaaaaaaaağlayıp durdum.Peki bir soru [(Chitinler sizce dupe miydi?)]

• mm.. sanırım bug a kurban gitmissin .. aslında dupe olayı cok nadir de olsa var. ama tahminen itemlerin geri gelir.gecmis olsun..
  • Ağlamaya devam et. Çünkü Roll Back yemişsin. Biz neler kaybettik bu Salak Bug yüzünden. Üzüleceksin ama kusura bakma. İtemlerin geri gelmeyecek.
  • server bazen 5dk geri alınır sendede bu olmuş olmalı sattığın abyss lere bak onlarda duruyordur
  • Ben Server'ın 5 dakka geri alındığını daha hiç görmedim. Ama olabilir tabi. Benim düşüncem bu arkadaş Gate'den geçerken dc olmuş. Ve sadece onun Char'ı asılı kaldığı için son savelenen noktaya geri atmış. Roll back yani. Millet böyle dupe yapıyor. Ama sana tam tersi olmuş, item geleceğine itemlerin silinmiş. Yapabileceğin birşey yok. Abysse git tekrar kas. Abyss Gemlerin duruyordur zaten büyük ihtimalle.
  • Yalnız Roll back olsa parasıda geri gelir.Bunu da hesaba katın....Muhtemelen bende olan olmuş.Evet dupe diye silinmiş eğer paran geri gelmediyse.Lakin benim dün +7 shardım silindi.
  • roll back olması ımkansız yoksa herkezde olurdu tek ona ozel bı roll back yapmadılarsa su server gerı alınma olayı bence bende bende rasladım 1 kac kere gecmıs olsun sana abys yolları
  • düpe olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2005 konusunu niye hortlatıyon
  • Nostalji zamanı galiba durmadan eski konular uplanıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.