Şimdi Ara

7.2 inç ekran ve 5.000 mAh pil: Huawei Mate 20 X ile tanışın (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
4.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • K_Spartakus K kullanıcısına yanıt
    Ahahaha yok ya bana 8e denk geldi. Hatta aradaki kur farkı ile bir haftada 400 lira zarar ettim bugünkü kura göre. :)

• 7.2 ekran 1040 dolar android

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 15000 TL ye iphone almaktansa bunu alır kalanı ile tatil yapıp bol bol fotoğraf paylaşıp iphone sahiplerine nispet yaparım :)

• bu benim telefonum bana yapılmış sanki o kadar beğendim daha önce hiç nmyle bir hisse kapılmamıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: K_Spartakus

Samsung Galaxy Tab2 (telefon olan) bir buçuk yıl kullandım(beş yıl önce) . Vatandaş yeni tanışıyor bu boyutla
    Ama o bildiğin tablet idi. Bu telefon ama tablet boyutlarında
  • DODANLI kullanıcısına yanıt
    HUAWEI: Türkiye müşterisi olarak haklısın ama global bazda Çok şey istedin be kral.

1040 dolar yani 6k ve üzeri fiyat, güzelim cihaza yazık olacak bizim piyasada, fiyatı da düşmez bunun, en sağlam mate cihazı sonuçta

• quote:

Orijinalden alıntı: ayıp oluyor beyler

7.2 ekran 1040 dolar android
    Seneye aynı ekranlı ios'a(apple) kaç dolares isteyecekler , tahminim en az 1500 dolares. Sen sırıtmaya devam et. Yaw arkadaş tamam apple , ios iyidir güzeldir ama senin gibiler böyle rekabetçi cihazlarla dalga geçtiğini görünce acıyorum size , resmen markanın kölesi olmuşsunuz. Önce ekranın büyümesine karşı çıktınız , yıllarca küçücük iphone 5 , 5s 'le avunup o kadar ekrana gerek yok dediniz şimdi apple da ekran büyütüyor(seve seve)şimdi de fiyatla dalga geçiyorsunuz iphone 1000 dolar hakediyor , bu cihaz etmiyor öyle mi. Başta yazacağımı sonda yazayım , iphone ilk çıktığı zamanlarda(3g mi neydi adı) yakın arkadaşım amerikadan getirtti, bende nokia n 73 vardı , iphone ' a hasta olmuştum mükemmeldi hızı olağan üstüydü hâlâda öyle ama şimdi samsung, sony , xaomi , huawei ve lg hepsi de hemen hemen aynı , arada fark kalmadı , doğal olarak fiyatlarda aynı bundan daha doğal birşey olamaz. Youtube açıp birkaç karşılaştırma izleyin ne dediğimi anlarsınız. Son sözüm çevremde ne kadar iphone kullanan varsa ceplerinde şarj aleti yada powerbank taşıyorlar. Android içinde iki çift lafım var , her hafta birsürü uygulamaya güncelleme gelmesinden bıktım , yeter artık ! bi ayarı yokmu bunun , yalama oldu cihaz.

• az küçük yapsaydın insan kullanacak bunu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnsan için olanı yok mu bunun ?

• Cebe sığmaz bu tablet niyetine kullanılır anca.
  • ekran cok buyuk ama cihaz guzel

4-5 yil sonra 2 bin liraya filan duserse alirim

• Kağıt üzerinde özellikleri iyi ama 7.2 inç cepte taşınmaz.

• Madem Switch ile kıyaslıyorsun Huawei bey sizi de oyun yapımcılığına alalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambocuk

kesinlikle heyecan verici bir cihaz, hani androidi biz donanım için alıyoruz diyenler varya, işte abi şimdi ios u es geçip android düşünülebilir çünkü gerçekten fark yaratacağa benziyor
    Sen bu cihazın performansının xs lerden iyi olacağını mı zannediyorsun istersen buzlukta kullan bu telefonu, hala işlemcisi ve yazılımı iPhone lardan geride

• Güle güle kullan diyelim o zaman

• stalker(1979) kullanıcısına yanıt
    Biliyorum ama bakan bir daha bakıyordu

• mabovski kullanıcısına yanıt
    Bu gerizekalı firmaların bir tanesi apple'ın yapması beklenip yapmadığı iphone se2 konsept tasarımında bir cihaz yapsalar içine donanım ve bataryayı biraz düzgün koysalar paraya para demeyecekler ama arada olan bize oluyor

• o fiyat ne lan?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.