Şimdi Ara

#6yılokuduk #doktorlaratamabekliyor #tıpkontenjanlarıazalsın (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
1
Favori
1.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: İmam Bayıldı

Sana ver dedim de sen de o yürek olmadığından vermedim kardeş napalım. Ver yarın veya bayramdan sonra ziyaretine geleyim?
    Ben randevulu değilim dengini bul

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayalolmuş H kullanıcısına yanıt
    Klavye delikanlısı olarak listeme eklendin.
  • Konuyu gördüm acaba bu sefer hangi keko bir şeyler saçmalıyor diye bakacaktım.Bi girdim zaten bloklamışım önceden.Sevindim,kimseye sövmeden sinirlenmeden kapattım.Dhdeki hıyarları bloklamak yaşam kalitemi arttırdı.
  • Gerçekten bende aynı şeyi düşünüyorum . Sağlık sektörüne acayip bir yüklenme var . Eskiden hemşirelik att sağlık teknikerliği gibi bölümler bu olaya örnektir . Sağlık bakanlığı plan program başkanlığı 2023 yılında doktor hemşire att diş hekimi gibi tüm iş sahalarının dolacağını söylüyor. Devletimizin her zaman birşeyleri yanlış hesapladığını istifaları vb şeyleri düşünürsek yıl olsun 2025 2026 . Elbet Şırnak Hakkari vb bölgelerde de çalışmaya can atan doktorlar diş hekimleri olucak . Bu arada tıp fakültesinde ya da diş h. okuyanları kıskandığım yok . Kendilerine başarılı bir kariyer ve eğitim hayatı dilerim. Fakat bu Türkiye gerçekleri . Artık doktor ve diş tabiplerinde de kendini geliştirebilmişlik aranıcak . Kimse kusura bakmasın
  • türkiye gibi bir ülkede doktorların atama bekleyeceğini düşünmek saçmalıktır.

bu ülkede binlerce hastane, milyonlarca hasta, çocuğunun ateşi 1 derece yükselse acile koşan yüz binlerce insan var.
    eskiden hastane sırası bekliyoduk bah şemdi çoh eyi çoh eyi diyen milyonlar var.

bu ülkede doktora her zaman ihtiyaç olacaktır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu ülkede her şeye ihtiyaç olacak. Sadece zamanla ihtiyaç sayısı azalacak.
  • İmam Bayıldı kullanıcısına yanıt
    şu an öğretmen açığı var mesela ama atama var mı? yok.

dediğim gibi sağlık başka bir olay Türkiye'de.
    doktor açığı mutlaka olacaktır.

• Hocam verdiğiniz örnekle ne alakası var? Doktor açığı zaten her ülkede olduğu gibi devam edecek.
  • İmam Bayıldı kullanıcısına yanıt
    öğretmen açığı var ama öğretmen atanmıyor.
    doktor açığı var ve doktorlar direkt atanıyor.

doktor açığının da hiçbir zaman kapanmayacağını düşünürsek doktorların atanmaması gibi bir durum olamaz.

• quote:

Klavye delikanlısı olarak listeme eklendin.
    Tmm

• #YETERLANARTİKSOYLEKONULARACMAYİN

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tmm
  • Arkadaşlar 2025yılına kim ölee kim kala. Siz başlayın KPSS çalışmaya şimdiden bırakın hekimlerin yakasını.

• quote:

Orijinalden alıntı: AhmetD*

ULAN YETER ADAMLARI NE GÖMDÜNÜZ TIP KAZANMAK KOLAY MI? GİRSENE İLK 15K İÇİNE SENDE YAZ TIP TUTAN MI VAR İŞLETME MUAMELESİ YAPIYOSUNUZ RESMEN HARBİ BOŞ ADAMSINIZ

NOT : TIP FELAN YAZMADIM GÖRÜŞÜM BU
    Koç işletme ingilizce çoğu tıpı geçer sıralamada işletme dandik bir bölümmüş gibi konuşmayalım.

• Dişlerinde sorun olan 5 yaşındaki evladımı götürecek çocuk diş doktoru devlette yok😥 yakında dişsiz kalacak.Bildiginiz bir yer varsa lütfen yonlendirin

• Ulan hayatta birşey başaramayıp başaranları da böyle gömmeye çalışmak... gram katkınız yok şu ülkeye

• quote:

Orijinalden alıntı: Ribas0

FTR ve Beslenme ve Diyetetik bölümlerini Tıp ile bir tutman mizansen yapıyor olsan da çok absürt olmuş.

Olmamış hocam vallahi, neresinden tutsak hoş değil.

Dediğin olay 2025 yılında filan da biraz zor olur.

Bu böyle geldi, böyle geçecek. Tıp ve Diş Hekimliği her zaman iş istihdamının garanti olarak sağlandığı 2 bölüm kalacak.
    Diş hekimliği garanti meslek değildir bilmeden konuşuyorsunuz.

• Aynen ben bilmeden konuşuyorum, kesin sen biliyorsundur. Diş Hekimliği garanti değil, Tütün Eksperliği garanti. Hadi yallah abi, sizi mi çekeceğiz şu forumda ya sıkıldık, tükendik yeter.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ribas0

Aynen ben bilmeden konuşuyorum, kesin sen biliyorsundur. Diş Hekimliği garanti değil, Tütün Eksperliği garanti. Hadi yallah abi, sizi mi çekeceğiz şu forumda ya sıkıldık, tükendik yeter.
    Diş hekimliğini bıraktım. Okumaya değmez bir bölüm ister inan ister inanma.

• quote:

Hadi sıkıysa aldır bakalım? Ben çok klavye delikanlısı gördüm yarın saat 12`de yakacık meydanında (Muhtarlığın orada) buluşalım? Ne dersin
    Sen randevuyla mı çalışıyosun ah çok yazık bebeğim senin gibilerle uğraşamam..Ya böyle klavye delikanlılarına bayılıyorum o kadar boş adamlarki senin için 1000 km yol yapacam öyle mi?

La yürü git boş beleş adamlar sizin gibilerin seviyesine inemem bebeğim.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.