Şimdi Ara

6s plus ekran kırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
1
Favori
1.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha demin iphone 6s plus elimden düştü normalde çok dikkat ederim ama lanet olsun kılıfsız kullanıyodum ekran tuzla buz oldu ama çalılıyo şu an ekranı napim şu an kaç paradır bana bi akıl verin moralim çok bozuk ağlamak istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar nolur bi yardım edin moralim çok bozuk dört bin lira verip aldık kaç para masraf tutar şimdi napıcam ne edicem bi yol gösterin

• Hocam geçmiş olsun fazla canınızı sıkmayın.
    Garantiye götürseniz bildiğim kadarıyla kullanıcı hatası diyip 900 ₺ ile 1500₺ arası bir fiyat çekiyolar ekran kırığına göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phiedod -- 14 Aralık 2015; 23:25:19 >
  • Hocam çok pahalı yaa lanet olsun cihaz değişiminyapmazlar mı o fiyata

• Öncekle geçmiş olsun.Kullanıcı hatası garanti dışı 1000-1500 tl fiyat çıkar yok ben ekran değişmesin cihaz sıfır verilsin istiyorsan 1200-1300 tl verip sıfır cihaz alabilirsin

• O zaman en mantıklısı 1200 tl ye kıyıp yeni cihaz almak sanırım offf lanet olsun cumartesiye randevu aldım akasya apple storeye bakalım nolucak

• Kasada hasar yoksa 599 tl
    Cihaz değişirse 1199 tl
    https://support.apple.com/kb/index?page=servicefaq&geo=Turkey&locale=tr_TR&product=iphone&select=BATTERY_

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslannn

Kasada hasar yoksa 599 tl
    Cihaz değişirse 1199 tl
    https://support.apple.com/kb/index?page=servicefaq&geo=Turkey&locale=tr_TR&product=iphone&select=BATTERY_

Allah rağzı olsun hocam kasa sağlam ekran çalışıyor ama sarı sarı lekeler çıktı kırılmaya bağlı olarak inşallah 600 tlden fazla vermem ekran içinp

• Kasada ve ekran çerçevesinde yamulma veya göçme yoksa 599 TL'ye yeni ekran takılır.

Yukarıdaki saydıklarım varsa 1.199,00 TL'ye swap cihaz alırsın.
  • dişarda yaptırıp garantisini bozma
  • Geçmiş olsun dostum ama sana da ders olsun. O kadar para verip nasıl kılıfsız kullanıyorsunuz anlamıyorum. Cihazı değiştirirsen ilk işin kılıf almak olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • öncelikle geçmiş olsun, bendede 1 yıla yakın bir zamandır 6 plus var, cihaz büyük ama kılıfsız ve kırılmaz ekran camı olmadan 5 dakka bile kullanmam ben,
    geçende elimden düşdü ekran kırıldı sandım, ekran koruması gitmiş, olsun 15-20 liralık şey, ama kılıfsız kullanmanız da elinizden kaymasına sebep olabiliyor,
    muhtemelen 600 liraya hallolur işiniz, tekrar geçmiş olsun..
  • Hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar kasada hiçbişey yok ama ekran komple heryeri kırıldı. Kılıf kullanmayı veya önüne koruyucu cam taktırmayı hiç sevmiyorum telefonu doğal kullanmayı seviyorum aslında gözüm gibi bakıyodum sert bi yüzeye bile koyarken altına yumuşak peçete veya bez falan koyup koyuyodun o kadar dikkatliydim yani ama işte bi anlık elimden kaydı ve sonuç ortada. Kılıf aldığım yer hediye etmişti onu kullanıcam sanırım artık bi de koruyucu cam taktırıcam. Acayip içim acıdı çünkü daha demin 5 tl ye jelatin yerleştirdim üstüne daha fazla kırılıp elime ufak ufak camlar batmasın diye. Şu an parayıda hazırladım ama tek sıkıntım akasya appledan randevu alabilmek bir türlü bulamıyorum arkadaşlar acaba randevusuz gitsem sabahtan veya kapnmaya yakın verebilir miyim telefonu

• n8birbaslangic N kullanıcısına yanıt
    Tahminim randevusuz gidebilirsin magaza 10:00 da açılıyor erken saatte gidersen işini halledebilirsin.

• öncelikle geçmiş olsun arkadasım. 1200 tl ye swap cihaz almak ta sıkıntı bir iş. yani 4000+1200 ver swap cihaz al üzücü bir durum. tabi en mantıklı çözüm bu. öncelikle şu detayı atlamayın ki 6s'lerde water resistans var youtube'da videoları var. eğer ekran değişimine girerseniz bu özelliğini kaybedecek. bunu göz önünde bulundurun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlicanNalbat -- 17 Aralık 2015; 2:43:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: n8birbaslangic

Daha demin iphone 6s plus elimden düştü normalde çok dikkat ederim ama lanet olsun kılıfsız kullanıyodum ekran tuzla buz oldu ama çalılıyo şu an ekranı napim şu an kaç paradır bana bi akıl verin moralim çok bozuk ağlamak istiyorum

Geçmiş olsun

• Kılıfsız ve cam korumasız telefon kullanmak hakikaten risk geçmiş olsun

• 6 ve 6S lerin kasası resmen elden rahat kayması diye tasarlanmış. Kılıfsız inanılmaz güzel geliyor ultra premium cihaz hissi veriyor ama yemiyor. Düşünce ekran kırılmasa bile kasada çizikler vuruklar oluşuyor ki benim telefondan soğuma sebebim bunlar. En iyisi evde otururken kılıfı çıkartıp telefondan keyif almak dışarı çıkarken kılıfı takmak. Ekran koruyucu kesin şart.

• Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim. Kılıfsız kullanmak risk değil hatta çok büyük risk ama ben kılıfsız kullandığım zaman keyif alıyorum telefondan. Yani sanki kılıf takıldığı zaman bütün özelliğini yitiriyo gibi geliyor. Ayrıca kılıfsız şekilde sorunsuz kullanıyodum zaten ellerim büyük kayma vb nerdeyse hiç yaşamadım ancak bir anlık dalgınlıkla duvara çarptırarak düşürdüm ve ekran paramparça oldu. Elime cam kırıkları batmasın diye jelatin aldım üstüne şu an öyle kullanıyorum hala randevu alamadım çünkü. Sabah gidip sıraya girecek zamanda bulamıyorum bakalım ne olacak

• çok kötü bir durum bence bi cenaze bul araya karış ve bağıra bağıra ağla.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.