Şimdi Ara

6s plus ekran ışığı problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ekranın üst kısmında ışık sızmaları var. Ama ekrana doğru. Sanki ekran üstüne yanyana spot ışık koymuşlar. Işıkların araları biraz daha siyah. Tam aydınlatamıyor gibi. Beyaz bir ekranda daha net görülüyor. Sizce garantiye götürmeli miyim?

6s plus ekran ışığı problemi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagrimir -- 30 Aralık 2015; 16:38:05 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: cagrimir

Ekranın üst kısmında ışık sızmaları var. Ama ekrana doğru. Sanki ekran üstüne yanyana spot ışık koymuşlar. Işıkların araları biraz daha siyah. Tam aydınlatamıyor gibi. Beyaz bir ekranda daha net görülüyor. Sizce garantiye götürmeli miyim? Foto ekleyebilirim.

Ben bu şekilde olmayan 6s veya 6s plus görmedim. Değişim olduğunda daha kötüsü de gelebilir. Iphone ve ipad panelleri böyle malesef

• confuest kullanıcısına yanıt
    Bana normal değil gibi geldi. Rahatsız ediyor beni. Hepsinde varsa uğraşmayayım. Bi arkadaşın 6s ine baktım demin. Çok az vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagrimir -- 30 Aralık 2015; 16:35:52 >
  • quote:

Bana normal değil gibi geldi. Rahatsız ediyor beni. Hepsinde varsa uğraşmayayım. Bi arkadaşın 6s ine baktım demin. Çok az vardı.

Az veya çok hepsinde var hocam, ekran parlaklığı da etkiliyor belirginliğini vs. Ben Ipad Air 2'mi 4 kere değiştirdim bunun için ama malesef hepsinde var. Şuan iphone 6s plus kullanıyorum onda da var. Belli bir süre sonra alışıyorsunuz.
  • Amerikadan alınma cihaz. Ama garantisi var. 1 sene.

• 5S kullanirken sağ üst tarafta sanki aydinlatma için led işik kullanilmiş gibi nokta nokta aydinlik ve gölgelenmeler vardi, ozaman üşenmiştim randevu alip istanbula kadar gitmeye ama şuan kullandiğim Z3 telefonumda da ekranin alt kisminda aynisi olunca servise gönderdim. Bence imkanin varsa gönder çünkü bu senin hakkin. Senden kaynaklanmayan bir sorunun canini sikmasi için telefona para vermedin sonuçta.
  • 4s, 6, ve 6s de aynı sorunu yaşadım, ama benim sağ üstteydi karartı ve gözüm mü alıştı bilmiyorum ama bi süre sonra 3 telefonda da kayboldu (ya da bana öyle geliyor).

• Baba Yaga kullanıcısına yanıt
    6 ocağa randevu aldım. Yurtdışı telefona problem çıkartmazlar heralde.

• Avrupa cihazıysa sorun çıkartmazlar ama amerika ürünü olanlarda sıkıntı çıkaranlar oluyormuş diye duydum bir kaç sefer.

• Baba Yaga kullanıcısına yanıt
    Ama ona göre aldım. A1688 de sorun çıkartmıyorlar dediler. Siteden de sorguladım. 1 sene diyor garantisine.

• iphone 6s de ve ipad air 2 de beyaz ekran full parlaklık test ettim böyle bir şey gözlemleyemedim .
  • SirrealsQ kullanıcısına yanıt
    Bide düşürürseniz parlaklığı, öyle bakar mısınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: SirrealsQ

iphone 6s de ve ipad air 2 de beyaz ekran full parlaklık test ettim böyle bir şey gözlemleyemedim .

Parlaklığı biraz düşürüp cihaza fotonun çekildiği gibi alttan bakarsanız mutlaka göreceksiniz. Bütün cihazlarda var çünkü

• confuest kullanıcısına yanıt
    Ben ekrana dik bakıncada belli oluyor. Şansımı deneyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: confuest

quote:

Orijinalden alıntı: SirrealsQ

iphone 6s de ve ipad air 2 de beyaz ekran full parlaklık test ettim böyle bir şey gözlemleyemedim .

Parlaklığı biraz düşürüp cihaza fotonun çekildiği gibi alttan bakarsanız mutlaka göreceksiniz. Bütün cihazlarda var çünkü

tablet :
    http://i.hizliresim.com/BD0PqG.png

telefon :
    http://i.hizliresim.com/Z7Vk8z.png

birde sen bak bakayım belki ben göremiyorum

• quote:

Ama ona göre aldım. A1688 de sorun çıkartmıyorlar dediler. Siteden de sorguladım. 1 sene diyor garantisine.

Ne desem yalan olur hocam ben öyle duydum.
  • Bugün apple store a gittim. Zorda olsa telefon için değişim kararı çıkarttım. Bütün hepsinin ekranı böyle diyerek işin içinden çıkmaya çalıştılar. Ama yemedim. Diğerlerine de baktım. Bazıları çok belirgin bazıları değil. İlk başta ekranı değişelim dediler. Yok dedim. Geniusların geneli suratsız. Bıkmışlar heralde. Ben ilkinde ikna olmadım. Sonra başka genius bana baksın diye amirleri genius bulmaya çalıştı. Bi geniusa sordu. İlgilen beyefendi ile diyerek, genius un cevabı. Bana kitleme abi! Böyle rezaletti. 15:50 randevusundan 17:50 de çıktım. Hayatımda böyle bişi görmedim. Neyse değiştirdim. Siz siz olun silver renk 6s plus almayın. Genelinde kronik sorunmuş. Bileydim siyah alırdım.

• Bende 2 tane siyah var. İkisinde de ayni ama rahatsiz edici degil. Bir tane 16gb kullaniyordum 64 gb hediye geldi. 16gb olani satiyorum :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.