Şimdi Ara

699 TL Corsair CC-9011174-WW iCUE 220T RGB Airflow Tempered Glass Mid-Tower Smart Case, Beyaz (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
1
Favori
1.926
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Malzeme kalitesini bende beğendim ama bir NZXT kalitesinde kesinlikle değil.

evdeki nzxt kasa ile kıyaslayınca corsair biraz daha zayıf kalıyor.

NZXT kasaların çeliği çok daha kalın ve kaliteli.

*siparişlerim sayfasından eksik parça olduğu konusunda talep oluşturdum

• aNeXiEtY kullanıcısına yanıt

hocam bir şey sorabilir miyim, ben biraz araştırdım fakat tam anlamadım eğer RGB fanlarımız olursa üste 240mm sıvı soğutucu takamıyor muyuz

edit: wp üzerinden mesaj yazdım, onlar da eksik parça talebi oluşturun dedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nknowntossing07 -- 5 Nisan 2021; 15:26:31 >

Haf 912 den nzxtye geçtim. Kasayı beğemdm lakin bu yazdıklarınızı bende nzxt için söyleyebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eksik parça talebi açtım fakat olumsuz sonuçlanmış:

699 TL Corsair CC-9011174-WW iCUE 220T RGB Airflow Tempered Glass Mid-Tower Smart Case, Beyaz

onun yerine böyle bir talep oluşturmuşlar "Sipariş ettiğim ürün yerine farklı bir ürün geldi".

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nknowntossing07 -- 5 Nisan 2021; 16:39:35 >
  • nknowntossing07 N kullanıcısına yanıt

Gayette takılabilir.

Kasa da tek sorun, anakart ve ust kasa arasında az bosluk var, bu nedenle sadece low profile ram kullanabilirsiniz. Cok buyuk rgb ram taktiginiz zaman ust fana degebiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aNeXiEtY -- 5 Nisan 2021; 23:38:3 >
  • Anakart kasa somunları beni çok yordu , montajda çoğu yalama oldu.eski kasanın somunlarını söküp hepsini değiştirdim mecburen..

699 TL Corsair CC-9011174-WW iCUE 220T RGB Airflow Tempered Glass Mid-Tower Smart Case, Beyaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jayus -- 5 Nisan 2021; 22:17:57 >
  • Jayus kullanıcısına yanıt

kasaya orada yazık olur :)

• Aradaki 2cm boşluktan görüyorum ambiyansı :))
  • Jayus kullanıcısına yanıt

iyimiş, bir tane de siz eksik parça temini talebi oluşturun hocam :D

• Fan için talebi oluşturup dönüş alan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: teote

Fan için talebi oluşturup dönüş alan var mı?

Benim talebi kapatıp, kendileri yeni talep açtılar. Cevap bekliyoruz.

bana da aynısını yaptılar hocam

• böyle cevap yazmışlar

@teote

@aNeXiEtY

@Jayus

@Görkem Berat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nknowntossing07 -- 7 Nisan 2021; 11:56:44 >

Aynı cevabı vermişler. İade edeceğim.

• teote kullanıcısına yanıt

bakalım eğer incehesap gaming gecesinde kasalarda güzel bir indirim yaparsa ben de iade ederim

Fan fiyatına kasa aldık arkadaşlar, pire için yorgan yakıyorsunuz:))
  • quote:

Orijinalden alıntı: nknowntossing07

bakalım eğer incehesap gaming gecesinde kasalarda güzel bir indirim yaparsa ben de iade ederim

bu kasadan vermedi sanırım hiç

lian li'ler de güzel fakat fiyatları tr'de balon, 850-1000 arasına lancool 2 mesh rgb gelirse veya 600-850 arasına lancool 215 alırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nknowntossing07 -- 7 Nisan 2021; 21:7:30 >
  • Sıvı soğutmayla biraz tıkış tıkış oldu ama, sharkon lıt 200 den sonra içerisi çok serinledi.

lancool 1150 civarı suan

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.