Şimdi Ara

6900. oldum Tıp Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sizce ne yazmalıyım?Benim sıralamamda olan varsa ne yazdı? önerileri alabilir miyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• up

• batgem6 kullanıcısına yanıt
    fikrin için sağol yıldırım beyazıt olabilir evet

• tıpta öğretebilecek şeyler sınırlı ekstrem örnekler hariç(Hacettepe-İstanbul üni-ege) beğendin şehre git
  • Bouncer535 kullanıcısına yanıt
    bence üniversite hastaneside önemli mesela intörnken gördüğün hasta sayısı vb

• Eskişehir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskişehir yazardım direk

• 10binlazım kullanıcısına yanıt
    doğrudur ben sadece eğitimi baz aldım ama zaten çoğu ünilerde intörnleri köle gibi çalıştırdıkları için sıkıntı olmaz çok hasta görürsün
  • sakultasaian kullanıcısına yanıt
    Siz ne yazdiniz hocam

• Eskişehir yaz kardeş

• BOMN386 B kullanıcısına yanıt
    Benim sıralama 11.001, bursa ve eskişehiri ilk 2 tercihe yazdım boş tercih namına
    Denizli, çanakkale, edirne, aydın diye gidiyor benim tercihler.. En sonda ailem sağolsun 40-50 binlik bölüm bile yazdırdılar boşta kalmayayım diye

• sakultasaian kullanıcısına yanıt
    Hocam bilgisayar muhendisi mi olsaydin 11001

Comu guzel kampusu varmis diye biliyorum hocam cok baska bilgim yok ama

• BOMN386 B kullanıcısına yanıt
    Ben memnunum hocam gelen tıplardan

• Hocam, konuştuğum çoğu kişi fakülteler arasındaki farkı öğrencinin kendisinin kapatabileceğini söylediler. Cerrahpaşa'ya da gidip dersi dinlemeyenler de varken, sen farklı bir üniversitede hocaların peşini bırakmayıp onların bilgilerinden faydalanırsan TUS'ta onları geçersin.

• 6978 hocam benim . ben yıldırım beyazıt ing yazdım.ankarada okumak istiyodum onun da etkisi oldu ama ingilizceyi hallederim diyosan en mantıklı tercih bu olur bence .

• O sıralamaya YBÜ mantıklı falan olmaz yeni açılmış üniversite şu anda hastanesi Atatürk fakat 2-3 yıl sonra ne olacağı belli değil.
    Osmangazi yaz geç bence köklü bir üniversite hem eskişehir tem bir öğrenci şehri
  • SalimAydogdu kullanıcısına yanıt
    Osmangazinin gelmeme ihtimali yok mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: rider_33

Osmangazinin gelmeme ihtimali yok mu

Gelir ya esogüye kadar 200-300lük bir artış var zaten geçen sene de 6900lü sıralarda kapatmıştı
  • Osmangaziyi yazmamalisin az önce baska bir posttada goruslerimi belirttim bence bir arkadaşın da dedigi gibi asla korkma Yıldırım Beyazıt yazabilirsin zaten cogu kelime Latince zorlanacagini zannetmiyorum ben Osmangazi de okuyorum tıp fakultesinde ikinci sinifi bitirdim bu sene imkanlari cok kısıtlı eskisehirdeki tek üniversite hastanesine sahip olmasini iyi bir durum gibi gosteriyorlar ama oyle denemez çünkü hasta sonuçları gec açıklaniyor hastalar randevu alamiyor cogu zaman gündüz vakti bile acilden kavga sesleri duyuluyor hocalarin ilgisizligi stajdaki ogrencileri cok uzuyor bunun gibi daha cok sıkıntı var ben kendimde sahit oluyorum o yüzden yazmamani öneriyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.