Şimdi Ara

6680 n70 dönüştürilebilinir mi? (acil cvp yazınız)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya bende 6680 var onu n70 format atarak çevirebilirmiyiz ? şimdiden teşekkürler.........

• arkadaşım o teli götür hemen sat.ondan sonra git n 70 al alsana sorunsuz dönüştü telefon yazılıma gerenk bile kalmadı

• hayret ya faruk k ilk defa bir nokia önermiş
  • Kardeş olmaz. İkisi arasında bildiğimiz bilmediğimiz onlarca fark var. İkisinin yazılımı birbirini tutmaz.
  • sanmıyorum dostum
  • denemek lazım,
    sen bi dene bakalım.
  • Harbiden sen bir dene, olursa bende benim N70 i N73e dönüştüreyim

Yok arkadaşım olmaz öyle birşey.
  • quote:

Orjinalden alıntı: katibim

hayret ya faruk k ilk defa bir nokia önermiş

komiklik olsun diye söyledim yoksa söylermiyim.
  • ewt bnde olacagını hc ama hc sanmıyorum
  • 2 telefon görüntü olarak birbirini andırıyo ama o kadar
    doğan görünümlü şahin olmaz yani
  • bende benim siemens A52 yi bi ara n90 yapmıştım ama titreşim yok diye geri format attım yine A52 oldu
  • SLM bu konu hakkında sizlerden düzgün bir cevap beklemek için yazmış dalga geçmeniz için değil
    ben sana düzgün bir şekilde anlatayım
    6680 ile N70 farklı özelliklere sahip telefonlar ancan bu aralarındaki farkları kapaktmak için bazı programlar var mesela bu program ile 1.3 megapiksel olan resimlerini 2 megapiksell boyutlarında çekebilirsin zaten ama 2 mgpiksell gibi olmaz temalarınıda yükleye bilirsin işlemci hızları zaten aynı 220 mhz işlemci var 2sindede kolay gelsin...

http://rapidshare.de/files/11965646/YaOO_1__1_.FlexiCamPro.v0.80.S60.Cracked-BiNPDA.rar.html

quote:

Orjinalden alıntı: djyıldızı

ya bende 6680 var onu n70 format atarak çevirebilirmiyiz ? şimdiden teşekkürler.........

• ben size doğru düzgün cvp veresiniz diye yazdım ama isterseniz bu forumda yer alan diğer konuşmalarınızı iptal edebilirim. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(ha istersen de n70 n73 çevir bakalım oluyosa ben 6680 n70 çeviririm ok oldu mu noxco !!!!!!!!!!!!) mag bu söz senin içinde geçerli

• ben size doğru düzgün cvp veresiniz diye yazdım ama isterseniz bu forumda yer alan diğer konuşmalarınızı iptal edebilirim. !!!!!!!!!!!!!!!!!!(ha istersen de n70 n73 çevir bakalım oluyosa ben 6680 n70 çeviririm ok oldu mu noxco !!!!!!!!!!!!) mag bu söz senin içinde geçerli

• 6680 ne format atarsan yedeğindeki bilgilerden yine kendi işletim sistemini kurar. Bi aralar arkadaşın biri 3650 ye symbian 7.0 kurmak istiyordu ama zannetmiyorum korumalıdır ve %99.9 çalışmaz. Dediğin olay imkansız değil belki ama çok zor. Ayrıca bu evde yapılacak bir şey değil. Mesela ben bi ara telefonun versiyonunun yazdığı yeri bulmuştum, değiştirmeye çalışmıştım ama yememişti Zaten değiştirebileceği tek tönü yazılımı olur. Ek bir şey getiremezsin alete.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Al PaC -- 16 Mayıs 2006; 16:24:27 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.