Şimdi Ara

6680-6681 LÜTFEN YARDIM EDİN İİKİSİ ARSINDA KALDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • lütfen yardım arkadaşlar acil cvp larınızı bekliyorum

• Önce bi arama yapsana kardeşim. Kaç kere konuşuldu!

6680 al
  • ikiside tr şartlarında aynı sayılır istediğini al ben 6681i daha çok beğeniyorum mesela
  • Arkadaşlar aram yapmadığım için özür dilerim

Öncelikle 6680 i çift kamera avantajıyla öne geçiyo ama 6681 de görünüş itibarıyla öne geçiyo tez avantaj olarak fiyatı daha pahalı ve bulunması güç
  • 6680 daa iyi elbette.
  • mesala n80 desem
  • arkadaşım o kadar param yok benim bana 6680-81 arasındaki yorum larınızı bekliyorum lütfen ikisinide kullanmış arkadaşlarımız var sa bi zahmet yardımcı olsunlar
  • 6680 al arkadaşım.Hiç düşünme bile. Ben şu aralar 6680 n70 arasında kaldım mesela,karar veremiyorum
  • E İKİSİ ARASINDA ALMIŞKEN 6681 AL BENCE MANTIĞI BU ARKADASIM
  • quote:

Orjinalden alıntı: eylul_mu

E İKİSİ ARASINDA ALMIŞKEN 6681 AL BENCE MANTIĞI BU ARKADASIM

neden 6681?

kesinlikle 6680 hem aynı para hemde artı ozellik
  • 6680 çift kamera (her ne kadar 3g türkiyede olmasa bile) özelliği var sonuçta özellik kullanmasan bile daha değerli olası sebebidir her şey için...
  • kesinlikle 6680 al. şahsen ben kullanıyorum ve gayette menunum.
  • Bence ikisini de alma. Tamam ikiside güzel tel ama N70 dururken başka tel arama.
  • belkide arada hiç kalınılmaması gereken 2 telefon bunlar... sonuçta fark önde +1 kamera ...bunu istiyosan 6680 alırsın istemiyosan 6681 alırsın.. başka ne denmirki tip desen telefon aynı zaten özellik desen başka hiç bi fark yok..geriye bi tek fiyat kalıyo ki oda pek farklı sayılmaz...karar senin.. ama ben olsam neden +1 kamerası olmasınki der ve 6680 alırdım..
  • 6680 al arada fazla bi fiyat farkı yok zaten
  • 6681 al görünüş olarak 6680 den daha güzel diğerinin tek artısı çift kamera ama tabii ki tercih senin
  • NE YAPACAK IKI KAMERALI TELİ 3 G YOK.BOŞUNA ONUN İÇİN EKSRA PARA VERECEK HİÇBİR İŞİNEDE YARAMAYACAK O IKINCI VGA KAMERA

quote:

Orjinalden alıntı: atakansah

6680 çift kamera (her ne kadar 3g türkiyede olmasa bile) özelliği var sonuçta özellik kullanmasan bile daha değerli olası sebebidir her şey için...
  • Arkadaşlar ellerineze sağlık ama forum da yazılan yazılar benim fikrimi değiştirdi ve beni 6680 yerine n70'e itti herkese gönülden teşekkür ederim
  • oda iyi haa.... 6680 mi yoksa 6681 mi diye açılan topic n70 olarak sonuçlanıyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: tazmaz00

oda iyi haa.... 6680 mi yoksa 6681 mi diye açılan topic n70 olarak sonuçlanıyo

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.