Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

6600 video

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
267
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    171 Mesaj
    Arkadaşlar bende 6600 var. bu telefon 10 sn. daha fazla video kaydı nasıl yapabilirim. bazı yerlerden duyduğum kadarıyla 45 dk. kayıt yapılabiliyormuş. bu konu hakkında yardıma ihtiyacım var. yardımlarınızı bekliyorum.

|
    |
  • Yarbay
    11079 Mesaj
    www.aivanet.com dan software, symbian s60 telefonlar için olan bölüme gircen 6600 için olan ETI Camdoer ı bulcan
    |
    |
  • Yarbay
    7352 Mesaj
    eticamcorder 6600 de çalışıyor fakat sesiz çekim yapabiliyor sadece.sesi açınca çalışmıyor.şu an için 6600 de sınırsız sesli video kaydı yok.ama 10 sn lik süreyi 40 sn< yeye çıkartmak için tim video messaging var.yeşil gözlü arkadaşım bu programı bulamazsan bana pm at bi şekilde yollıyım sana...
    |
    |
  • Teğmen
    171 Mesaj
    klonajinsky dostum bu programı bana mail yolu ile gönderebilirmisin. Gönderirsen sevinirim. Şimdiden teşekkürler...
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    29562 Mesaj
    45 dakika [jwdwn]
    nasıl yani sessiz 45 dakika çekim yapaibliyormu bu alet

eğer yapabiliyorsa hellaaa yani
    ama sesli de 40 saniye yapsa o da yeter
    |
    |
  • Yarbay
    7352 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by greeneyes</i>
    <br />klonajinsky dostum bu programı bana mail yolu ile gönderebilirmisin. Gönderirsen sevinirim. Şimdiden teşekkürler...

<hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

mailim açılmıyor amawww.aivanet.com da
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.