Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

6600 Hafıza Kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
7
Cevap
0
Favori
531
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> 6600 Hafıza Kartı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3822 Mesaj
    Merhaba bende nokia 6600 var ve ben bu telefona bir hafıza kartı almak istiyorum ancak aldığım hafıza kartını aynı zamanda sd ve mmc kart destekleyen dijital fotoğraf makinamdada kullanmak istiyorum acaba böyle bişey mümkünmü? geçenlerde telefona takmadım ama telefonun hafıza kartıyla arkadaşın fotoğraf makinasındaki sd kartı üst üste koydum boyutları aynı gibiydi acaba telefona taksam çalışırmı çalışmassa telefona yada karta zarar gelirmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YaYa -- 16 Şubat 2005, 22:42:07 >

|
    |

TAM DESTEK
  • Yarbay
    3422 Mesaj
    6600 sadece MMC destekler...SD kart kullanamazsın...Bu iki kartın farkı boyutları aynı olmasına rağmen pin'lerin yani elektronik temas noktalarının bulunduğu bölgelerin farklı kalınlıkta olmasıdır...MMC kartı , destekleyen tüm digital makinelerde kullanabilirsin...
    |
    |
    |
    |

www.facebook.com/heywatchthis
    Lenovo Y50-70 i70 4710HQ
  • Binbaşı
    1661 Mesaj
    telefondda sd kart çalışşmaz.mmc card çalışır..
    telefona bi tane mmc cart all.böylece bunu mmc kart destegi olan digital foto makinelerindede kullanırsın..
    |
    |
    Intel E8500 // GİGABYTE EP45-DS3L // A-DATA 2*2 800 MHZ DDR2@ 5-5-5-18 // ASUS TRİTON 70 İşlemci Soğutucusu // SAMSUNG 320 GB // ASUS GTX 275 // NEC 22WV LCD // RAİDMAX MODULAR RX-630A PSU // RAİDMAX SAGİTTA 2 KASA // LOGİTECH Z-5500 & CREATİVE AUDİGY 2 ZS
  • Yarbay
    3062 Mesaj
    sd kart için bi süre daha ekliyecekiniz nokia yakında sd kart kullanmaya başlıyo
    |
    |
    Nokia'nın SD kullanmaya başlayacağını pek sanmıyorum kart yuvalarını RS MMS boyutuna küçültmüş ve yer kazanmışken SD'ye dönmesi pek mantıklı gelmio RS MMC üzerinden devam eder bence...Olsa olsa SD kart desteği ekler telefonlarına ama o zaman da kart yuvası büyümüş olacak...Neyse nokia bu ne yapacağı belli olmaz...Bakalım bekleyip görücez...
    |
    |
    |
    |
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
google reklamları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.