Şimdi Ara

650D en uygun fiyata nereden alınır ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu aralar aklımda bu makineyi almak var kampanya çek vs ile uygun bir fiyata alabileceğim bir site var mı acaba ? yardımcı olacak herkese şimdiden teşekkürler . bu arada ilk makinem olacak giriş için uygun olur diye düşünüyorum.

• TaLeBee kullanıcısına yanıt
    Birçok siteyi ve mağazayı günlük olarak takip etmen gerek, ben mesela 2-3 hafta boyunca pusuda bekledim neticede hepsiburada.com dan bu dediğin ürünü aldım. Ama takip ettiğim 8-9 yer vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nezcafe

Birçok siteyi ve mağazayı günlük olarak takip etmen gerek, ben mesela 2-3 hafta boyunca pusuda bekledim neticede hepsiburada.com dan bu dediğin ürünü aldım. Ama takip ettiğim 8-9 yer vardı.

Hocam hangi lens ile kaç paraya aldınız aceba? Birde birkaç örnek verebilirmisiniz sitelere?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    18-55 DC kit lens ile 1350 tl ye aldım. Site olarak aklınıza gelebilecek her türlü elektronik market ve alışveriş sitesi olabilir.

hepsiburada
    sanalpazar
    gittigidiyor
    sahibinden
    fotografium
    fotopazar
    klasfoto
    fotozeynep
    mediamarkt
    vatanbilgisayar
    gold
    bimeks
    teknosa
    n11
    ..
    ..

bunları çoğaltabiliriz, bazılarının ikinci el alışveriş adresi olması sizi tedirgin etmesin. Onları sadece piyasayı öğrenmek için kullanıyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nezcafe

18-55 DC kit lens ile 1350 tl ye aldım. Site olarak aklınıza gelebilecek her türlü elektronik market ve alışveriş sitesi olabilir.

hepsiburada
    sanalpazar
    gittigidiyor
    sahibinden
    fotografium
    fotopazar
    klasfoto
    fotozeynep
    mediamarkt
    vatanbilgisayar
    gold
    bimeks
    teknosa
    n11
    ..
    ..

bunları çoğaltabiliriz, bazılarının ikinci el alışveriş adresi olması sizi tedirgin etmesin. Onları sadece piyasayı öğrenmek için kullanıyordum.

Çok teşekkür ederim hocam :) takibe başlayayım

• Akakçe.com daki bütün siteler güvenilirdir. Ben birçok ürünü orada gördüğüm en uygun fiyatlı yerlerden aldım.

Zaten çoğunlukla
    Gittigidiyor
    Hepsiburada
    N11
    Fotografium
    Gibi bilinen sitelerin fiyatlarını çıkarıyor.

Tavsiyem lensi 18-135 seçin. 18-55 ile 1 ay sonra yeni lens aramaya başlarsınız. O zaman size bu sözümü hatırlatırım.

Akakçe fiyat listesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y2kmtt -- 16 Şubat 2015; 15:11:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Y2kmtt

Akakçe.com daki bütün siteler güvenilirdir. Ben birçok ürünü orada gördüğüm en uygun fiyatlı yerlerden aldım.

Zaten çoğunlukla
    Gittigidiyor
    Hepsiburada
    N11
    Fotografium
    Gibi bilinen sitelerin fiyatlarını çıkarıyor.

Tavsiyem lensi 18-135 seçin. 18-55 ile 1 ay sonra yeni lens aramaya başlarsınız. O zaman size bu sözümü hatırlatırım.

Akakçe fiyat listesi

teşekkürler hocam bende akakçeden takip ediyordum ara sıra. 18-135 ile 55 arasındaki fiyat farkı benim için şuanlık biraz tuzlu :)
    hocam hızlıaldahttp://www.hizlial.com/canon-eos-700d-18-55mm-is-stm-lens-dslr-fotograf-makinesi/10157392 1599 tlye geliyor maximum a 100tl puan
  •  650D en uygun fiyata nereden alınır ?
  • http://www.1tikla2kazan.com.tr/Urunler/1099/2/117/canon_eos_700d_18-55_dc_iii_lens_siyah_dijital_fotograf_makinesi

Canon eos 700 18_55 ama fiyati 1549 ve 100 tl world puan hediyeli.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.