Şimdi Ara

6500 TL’YE KADAR OYUN+İŞ İÇİN NOTEBOOK TAVSİYESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, birkaç haftadır tasarımının çok kaba olmaması nedeniyle Lenovo L340 modeline bakıyordum. Çok fazla incelemesi yok internette o yüzden fazla bilgi sahibi olamadım. Lenovo servisinin iyi olmadığına dair okuduğun yorumlardan dolayı içime pek sinmedi.

6500 liraya kadar oyun ve iş odaklı bir bilgisayar arıyorum. Tasarımının çok kaba olmaması önemli. Yanımda taşıyacağım için malzemesi sıkıntı çıkartmasın istiyorum.

Bu fiyata kadar tavsiyelerinizi yazıp yardımcı olursanız çok sevinirim. Bir ihtimal 7000 civarlarına çıkabilirim.

Son olarak bilgisayarı ekleme yapmak zorunda kalmadan uzun süre kullanmak istiyorum. O nedenle iyi bir ekran kartı ve 16 gb ram önceliğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• msi gf75 thin 8sc tasarım ve donanım konusunda iyi. şu an pahalı ama ben 2 hafta önce 6150'ye aldım memnunum.
  • gokborualp kullanıcısına yanıt
    Hocam şu an 8 binin üzerinde fiyatı var. 8gb ramli bir cihaz için çok fazla fiyat artışı yaşamış diye düşünüyorum

• dediğim gibi 6150'ye aldım, indirim bekleyebilirsin.
    ayrıca 8 ram'de bir problem yok, 250 liraya ram alıp servis point'e götürerek garanti dışı kalmadan ram taktırabilirsin. önemli olan ekran kartı ve işlemcisi. 2 gün önce 6999'du stoklarda kalmamış sanırım, beklersen tekrar düşecektir.
  • Ben de aynı arayış içerisindeyim. L340 da 9. nesil işlemci olması lenovo yu daha cazip gösteriyor benim için.

• arkadaslar 1 ile 1,5 kg arası
    numpad li klavyesi olan
    iş+oyun notebook tavsiyeniz ne olur
  • safoli S kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle tasarım olsun donanım olsun beni tatmin edecek bir laptop aklımdaki tek soru işareti lenovo teknik servisi hakkında kötü yorumlar olması. Yoksa 1tb ssdli model 7bin civarlarına bulunabiliyor ki 9. Nesil i7 işlemci gtx 1650 de ekleyince aynı özelliklerde aynı fiyata bir asus msi bulmak imkansız

• L340'da tek ram slotu var. O sebeple almışken 16 almak daha mantıklı sanırım. Ben de alıp almama kararsızlığındayım.
  • Hepsiburada indiriminde bu model 6200 liraya satılıyordu. Acelen yoksa indirimi bekleyip aynı fiyattan alabilirsin.

https://www.hepsiburada.com/msi-gl73-9sc-021xtr-intel-core-i7-9750h-8gb-256gb-ssd-gtx1650-freedos-17-3-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000MWUNU?magaza=Ebrar%20Bilgisayar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.