Şimdi Ara

6500 TL Monitör Dahil Sistem-Değerli Yorumlarınızı Bekliyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar sistemi uzun yıllar upgrade (belki ekran kartını upgrade yapabilirim) yapmadan kullanmayı amaçlıyorum.Hikayeli oyunlar oynamıyorum genellikle MMORPG ve Forza horizon 4, No man Sky tarzı oyunlar oynayacağım. Bu sistem beni uzun yıllar götürebilecek bir sistem midir.Yorumlarınızı bekliyorum.Amaç Kaliteli parçalarla uzun ömürlü bir sistem.

* AMD Ryzen 5 3600 3.6 Ghz 6 Çekirdek 35MB AM4 7nm İşlemci = 1381,24 TL

* MSI B450 Tomahawk MAX 4133mhz(OC) RGB M.2 AM4 ATX Anakart = 853,33 TL

* Corsair 16GB(2x8) Vengeance Lpx Kırmızı 3200mhz CL16 DDR4 Ram (CMK16GX4M2B3200C16R) = 551,43 TL

* Sapphire Radeon RX580 Nitro+ OC 8GB GDDR5 256 Bit Ekran Kartı = 1.468,10 TL

* Adata 480GB SU650 Okuma 520MB-Yazma 450MB SATA SSD (ASU650SS-480GT-R) = 344,03 TL

* GameBooster JBST-GBG3030B 600W 80+ Tempered Glass RGB USB 3.0 ATX Mid Tower Kasa = 554,66 TL

* Aoc 23.8" 24G2U 1ms 144hz HDMI,DisplayPort FreeSync Gaming Monitör = 1.348,03 TL

*Toplam :6.535,91 TL

• Gece indirimi ile vatandan ekran kartini gtx gaming 1660 le değiştir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 144 hzye rx580 yetersiz kaliyo zevk aldirmiyor haberin olsun.
    Rx580le 90fps aldigin oyun sanki sana kasiyor gibi gelecek. Tecrubeliyim malesef. Su an 1660ti kullaniyorum o bile yetersiz kaliyor. Inan gozun 144e alisirsa rezillik oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: i Am Not Dead

Gece indirimi ile vatandan ekran kartini gtx gaming 1660 le değiştir
    Yorumun için teşekkürler benim seçtiğim RX580 den ne gibi bir farkı var aradaki fiyat farkına değecek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Methotrexate

144 hzye rx580 yetersiz kaliyo zevk aldirmiyor haberin olsun.
    Rx580le 90fps aldigin oyun sanki sana kasiyor gibi gelecek. Tecrubeliyim malesef. Su an 1660ti kullaniyorum o bile yetersiz kaliyor. Inan gozun 144e alisirsa rezillik oluyor.
    yorumun için teşekkürkler 15 yıldır laptop monitörüne bakmaktan gözler yeterince bozuldu zaten :) idare edeceği yere kadar sonra ekran kartına upgrade yapabilirim.Şuan 3000tl yada üstü ekran kartına para vermek istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: StrayAngel

yorumun için teşekkürkler 15 yıldır laptop monitörüne bakmaktan gözler yeterince bozuldu zaten :) idare edeceği yere kadar sonra ekran kartına upgrade yapabilirim.Şuan 3000tl yada üstü ekran kartına para vermek istemiyorum.

Alıntıları Göster
    Oyle yapacaksan yap guzel sistem ekran karti upgrade yeterli olur hayirli ugurlu olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Methotrexate

Oyle yapacaksan yap guzel sistem ekran karti upgrade yeterli olur hayirli ugurlu olsun

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim şuan 1500 TL koyup RX5700 XT alabilirim ama 6500TL hatta 100 150TL daha uyguna bunu alıp 1 2 sene sonra ekran kartını yükseltmek mantıklı olmaz mı şuan için AAA oyunları oynamayacağım sonuçta??
  • StrayAngel kullanıcısına yanıt
    Dostum sen beni dinle gaming 1660 I al baska bir seye ihtiyacim yok 1750tl 580 hem fazla isiniyor hem bir suru driver problemleri cabasi

• quote:

Orijinalden alıntı: Berkay Eren

Monitör olarak XG2401'e bakabilirsin. 144Hz'de sağlam modeldir.

https://www.hepsiburada.com/viewsonic-xg2401-24-1ms-2xhdmi-display-freesync-gsync-fhd-oyuncu-monitor-p-BD805400?magaza=Hepsiburada
    Yorumun için teşekkürler. benim seçtiğim monitörle arasında 200TL ye değecek ne gibi bir fark var acaba?

• En zayıf halka ekran kartı olmakla birlikte bir iki yerden tasarruf sağlayıp rx5700 modeline sahip olabilirsiniz.
  • Sistem sinerjiden galiba fiyatlara bakınca orayı işaret ediyor.

Sapphire RX 590 pulse sinerjide 1.334 lira bilginiz olsun.

Nitro+ fabrika çıkışlı hız aşırtmalı, kullanılan komponentlerin daha kaliteli olduğu biliniyor,soğutucusu daha iyi, güç faz girişler farklı ve mosfet kaliteleri üstün fakat 130 lira daha düşük fiyatla 1 nesil yeni kartı düşünün derim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: parcapincik

Sistem sinerjiden galiba fiyatlara bakınca orayı işaret ediyor.

Sapphire RX 590 pulse sinerjide 1.334 lira bilginiz olsun.

Nitro+ fabrika çıkışlı hız aşırtmalı, kullanılan komponentlerin daha kaliteli olduğu biliniyor,soğutucusu daha iyi, güç faz girişler farklı ve mosfet kaliteleri üstün fakat 130 lira daha düşük fiyatla 1 nesil yeni kartı düşünün derim.
    Yorumun için teşekkür ederim. Pulse ve nitro+ modellerini inceledim,internetten nitro+ pulse modele göre serin çalışıyor AAA hikayeli oyunlar oynamayacığım.MMORPG oyunlar oynayacağım uzun süre açık kalıcak bilgisayar oyüzden nitro+ daha mantıklı olur benim için.
  • StrayAngel kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı olsun diyelim o zaman, güle güle kullan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThE LoSt

En zayıf halka ekran kartı olmakla birlikte bir iki yerden tasarruf sağlayıp rx5700 modeline sahip olabilirsiniz.
    Yorumun için teşekkür ederim.Yukarda da belirttiğim gibi,MMORPG oyunlar ağırlıklı oynayacağım. AAA denilen hikayeli oyunlar oynamayacağım bana yeteceğini düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: parcapincik

Hayırlısı olsun diyelim o zaman, güle güle kullan.
    Teşekkür ederim. MMORPG oyunlar için önereceğin birşeyler varsa dikkate alırım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.