Şimdi Ara

650-800YTL CEP TELEFONU Alacağım Önerileriniz...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

650-800ytl yle kısıtlı param war. Fiyat/performans/memmuniyet açısından keseme uygun,hoş,becerikli bir telefon arıyorum.

Siz değerli cep telefonlarından anlayan arkadaşlardan cevap bekliyorum

Saygılarımla...

• Ekran büyüklüğü ve çözünürlüğü (320x240), video kayıt kalitesi (640x480@15 FPS 3gp), hoparlör ses çıkış kalitesi (stereo), MP3 kalitesi, malzeme kalitesi ve pil ömrü gibi özelliklere önem veriyorsanız Nokia 6233

Fotoğraf kalitesi (Autofocus, macro), çift led flaş, MP3 kalitesi (Megabass), RDS destekli radyo, 4 GB'a kadar artırılabilir hafıza, pil ömrü ve kutu içereği gibi özelliklere önem veriyorsanız Sony Ericsson W810i

Eğer fotoğraf kalitesi sizin için en ön planda ise Sony Ericsson K790i de iyi bir seçim olacaktır. (3.2 MP autofocus özellikli kamera, Xenon flaş, Best picture modu, özel kamera modları) Telefonun fiyat / performans oranı oldukça yüksek seviyede bulunuyor.

Eğer Symbian OS işletim sistemi ve müzik kalitesi ön planda ancak fotoğraf kalitesi 2. planda ise Nokia 3250 modeline de göz atabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..Knight.. -- 1 Kasım 2006; 21:28:07 >

• peki n72 yada 6280 e ne dersin knight sence ii mi o telefonlar ?
  • Nokia 6280 modelinin 6233'e göre iki avantajı bulunuyor.

1-) Ekran büyüklüğü
    2-) Flaş

Onun dışında 6233 modelini seçmek daha iyi olacaktır. 6280 ve 6233 modellerinin kamera özellikleri aynı. Ancak 6233 malzeme ve ses konusunda daha üstün bir modeldir.

N72 modeli 2 MP kamera, MPEG4 video kaydı, tasarım, Symbian OS gibi özellikleriyle ön plana çıkıyor.

Ben genel olarak N72 ve 6280 yerine Nokia 6233'ü tavsiye ediyorum...

Ama Symbian OS işletim sistemine çok önem veriyorsan, telefona uygulamalar yükleyip telefonu istediğin gibi kişiselleştirmek istiyorsan N72 iyi bir seçim olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..Knight.. -- 1 Kasım 2006; 21:41:10 >
  • k790i
    n72
    3250
    bence
  • Knight döktürmüş zaten başka söze gerek yok
  • bens ana sölim geçen hafta dogubanktan 570 e 6680 aldım 1.3 flaş i var otomotik çekim..vs sybian var bi eksii göremedim çok memnunum sesi çok ii stereo tavsiye ederim cebinede uygun
  • k790 yada 6233 al.6233 cok saglam digeri ise fonksiyonel bi tel.
  • k790i
    n71
    tercih senin 2side mükemmel tlfnlar
  • katılıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi symbians -- 31 Ekim 2006; 23:50:35 >
  • uzun vadeli kullanmak istiyorsan 6233 ü öneririm sana..yada k790 a bakabilirsin.
  • Bence kesinlikle n71 al harika tel pişman olmazsın herşeyi ikiye katla çift ekran çift kamera+görüntülü konuşma ve bir çok özellik.
  • k790 fiyat/performans bakımından çok iyi.
    ayrıca n71 veya 6280 olabilir.
  • bence n72 yada 3250
  • tabii eger symbian olmasada olur diyorsan sonyericssonun walkman modellerinide öneririm
  • quote:

Orjinalden alıntı: SeRo^73

uzun vadeli kullanmak istiyorsan 6233 ü öneririm sana..yada k790 a bakabilirsin.

ben telefon alırken bu kadar uzun zaman kararsız kalmamıştım açıkçası
  • k790i derim ben sana başkada demem :P
  • w810i veya k790i nokiaların fiyatları pahalıya geliyo ayriyeten görüntüde bence fos eski tipleri kalmadı birde
    multimedya içerik için sony ericson
  • quote:

--------------------------------------------------------------------------------

uzun vadeli kullanmak istiyorsan 6233 ü öneririm sana..yada k790 a bakabilirsin.

+1

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.