Şimdi Ara

65 inç TV tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
8.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arada bulunuyor vatanda, amazonda falan ama fiyat 51.000 civarı. Vatanda mağazalarda kalmış tek tük. Ama kapalı kutu mu, teşhir mi, bilmiyorum.

Yeni seri olan C805 gelecek yakında. C855'de var ama TCL politikası bir garip. Türkiye'ye getiriler mi 855'i bilemiyorum.

İlla 845 düşünüyorsanız internet üzerinden satış yapan elektronik firmalarını izleyin derim, arada % 10, % 15 indirim yapıyorlar. Genellikle geceleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hibo -- 23 Ocak 2024; 11:53:44 >
  • hibo H kullanıcısına yanıt
    Bugün Vatan’daki TCL yetkisili 855 ve 755 serilerinin Mart ayı içerisinde satışa çıkacağını ve lansman indirimi olacağını söyledi. Ben de TCL 65c845 arıyordum, zaten stok sıkıntısı da var. Bu yüzden 855 sersini bekleme kararı aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KreatifDirektör -- 11 Şubat 2024; 20:58:48 >
  • KreatifDirektör K kullanıcısına yanıt

Mediamarkt'ı özellikle takip edip her akşam bakın. 65 C 845 lansmanında 33 bin küsura satmışlardı.

• hibo H kullanıcısına yanıt
    Oraya da gittim bugün. Ne teşhir ne de 0 ürün yokmuş ellerinde. (Online’da da tüm siteleri takip ediyorum.) Zaten Media Markt ve Teknosa çalışanları bir daha gelmeyebilir dedi. Vatan’daki arkadaş belki gelebilir dedi. 855’i de baya beğendim. 845’i Mart’a kadar güzel bir fiyat ile yakalayamazsam, 855’i bekleyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KreatifDirektör -- 11 Şubat 2024; 22:58:39 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.