Şimdi Ara

65.000 TL'ye KADAR DİZEL-OTOMATİK TERCİHİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: landscapee

İ30 crdi elit otimatik alin. Performansida gayet iyi hemde ful bi araca binmis olursunuz. Kendimde kullaniyorum bu araci. Satmaya bi kiyabilsem a180 amg alicam ama vazgecemiyorum keratadan😊

Tavsiyeniz için teşekkür ederim; i30 oldukça yeterli bir araca benziyor. Şehiriçi yoğun trafiğe girdiğinizde yakıt tüketimi nasıl acaba aracın ?
  • size araç tavsiyesinde bulunurdum ama mazda3 1.5 skyactive alırdım dediğiniz için tavsiyede bulunmaktan vazgeçtim.
  • Yeni corsa dizel otomatik Türkiye deki en az yakan dizel otomatik birde vergi avantajı var (1.3 motor )..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanmeral

size araç tavsiyesinde bulunurdum ama mazda3 1.5 skyactive alırdım dediğiniz için tavsiyede bulunmaktan vazgeçtim.

Hocam kesinlikle haklısınız, ülkemizde akaryakıt ücretleri bu kadar fazla olmasa ve az yol yapacak olsak kesinlikle Mazda 3 Skyactive.. O fiyat aralığında böyle bir araç varken, neden yollarda bu kadar az görüyorum şaşıyorum. Herkes bir dizel peşine düşmüş, yılda 2.000km yapan adam bile dizel arıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: agah07

Yeni corsa dizel otomatik Türkiye deki en az yakan dizel otomatik birde vergi avantajı var (1.3 motor )..

Yeni Corsa bence tam bir oyuncak arabaya benziyor, tipini hiç beğenemiyorum..Onun dışında mevcut araç Corsa olmasından dolayı hiç iyi düşüncemiz yok bu araçla ilgili
  • quote:

Orijinalden alıntı: glazer

quote:

Orijinalden alıntı: landscapee

İ30 crdi elit otimatik alin. Performansida gayet iyi hemde ful bi araca binmis olursunuz. Kendimde kullaniyorum bu araci. Satmaya bi kiyabilsem a180 amg alicam ama vazgecemiyorum keratadan😊

Tavsiyeniz için teşekkür ederim; i30 oldukça yeterli bir araca benziyor. Şehiriçi yoğun trafiğe girdiğinizde yakıt tüketimi nasıl acaba aracın ?

Arac ful sehir ici trafigi kisa mesafede kullaniliyor buna ragmen 7.1 lt yakiyor atasehir trafigini bilen bilir insan gibi trafik yok😊 Benim arac manuel yanliz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ver abi 65000 Polo TDI DSG rahatla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.