Şimdi Ara

64 gb kart

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gm discovery telefonuma 64 gb kart almayi dusunuyorum kasma sorunu yaparmi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arasıra okumuyor diye yorumlar vardı diye hatırlıyorum bi araştır istersen forumda

• TaLeBee kullanıcısına yanıt
    Bende duydum öyle şeyler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alacaksan kesin Class 10 al

• sadi0606 kullanıcısına yanıt
    MTK tabanlı cihazların hepsi hafıza kartı için FAT32 dosya sistemini kullanıyor. Fakat FAT32'nin max limiti 32 GB. Yani o kartta FAT32 dosya sistemi bulunduramazsınız, buda o kartın teorik olarak Discovery'de çalışmayacağı anlamına geliyor.

FAT32'yi her boyutta kullanabilmek için çeşitli yöntemler mevcut, fakat bunlarda sağlıklı değil malesef. Discovery'de bu yöntemlerden birini uyguluyor olsa gerek ki, kartı tanıyor ancak stabil çalışmıyor.

Eğer cihazınız root'lu ise hafıza karını exFAT olarak formatlayıp sorunsuz bir biçimde kullanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -forumber- -- 11 Mart 2014; 19:43:08 >
  • 64 gb çalışır ama 32 gb alanını kullanabilirsiniz. Geri kalan 32 gb boşa gider. Al bi class 10 32 gb sorun olmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Musdi27

64 gb çalışır ama 32 gb alanını kullanabilirsiniz. Geri kalan 32 gb boşa gider. Al bi class 10 32 gb sorun olmasın.

anlaşıldı teşekkürler önerilerinizi dikkate alıp 64 gb karttan vazgeçtim 32 gb alıcam
  • sadi0606 kullanıcısına yanıt
    Önemli değil :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.