Şimdi Ara

6300 champion önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Jayceyi şuanda refundlamış bulunuyorum 2. refundumdur şahsen

6300 e 3 champion düşüncem var.

Xerath 1. şıkkım çünkü ulti cast time nerfleri geri çekildi ve inanılmaz efektif aoe damagei var.

Draven 2. şıkkımdır ad carry main olarak oynarım ancak ashe ve corkinin counterlanması ve dravenin inanılmaz lane damageı çok cazip.Ancak ultisi biraz UP.

Ska Ska Skarner 3.şıkkım. Oyun carryleyebilecek bir champion. Hybrid damage ve offtank damageı yüksek. 6 öncesi ve sonrası gankleri çok güçlü ve movespeed boostu low cdli.

Fikirlerinizi sebeplerle alırsam çok iyi olur

• Rumble yoksa Rumble al ben yeni aldim aşırı memnunum Yorickler Irelialar Malphitelar deviriyom .
    Ama o şıklar arasında Skarner derim .
  • skarner al kaliteli gank atar takıma en yararlı jungler. hem late hem early güçlü + permaslow var daha ne olsun adamda her şey var mübarek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qoLdenRusH

Rumble yoksa Rumble al ben yeni aldim aşırı memnunum Yorickler Irelialar Malphitelar deviriyom .

nerf geldi sanırım ona dikkat
  • quote:

Orijinalden alıntı: Top or AFK

Jayceyi şuanda refundlamış bulunuyorum 2. refundumdur şahsen

Xerath 1. şıkkım çünkü ulti cast time nerfleri geri çekildi ve inanılmaz efektif aoe damagei var.

Draven 2. şıkkımdır ad carry main olarak oynarım ancak ashe ve corkinin counterlanması ve dravenin inanılmaz lane damageı çok cazip.Ancak ultisi biraz UP.

Ska Ska Skarner 3.şıkkım. Oyun carryleyebilecek bir champion. Hybrid damage ve offtank damageı yüksek. 6 öncesi ve sonrası gankleri çok güçlü ve movespeed boostu low cdli.

xerath alabilirsin ulti cast time nerfleri geri çekildi aoe baya dmgi var dravende lane damagesi cok cazip ama skarnerde takımı carryleyebile bir champion secim senin

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaptan Piriz

quote:

Orijinalden alıntı: Top or AFK

Jayceyi şuanda refundlamış bulunuyorum 2. refundumdur şahsen

xerath alabilirsin ulti cast time nerfleri geri çekildi aoe baya dmgi var dravende lane damagesi cok cazip ama skarnerde takımı carryleyebile bir champion secim senin

• jungle seviyosan skarner,mid seviyosan xerath,hangi role main'inse ona göre al,main role'ün yoksa seçmekle işe başla
  • quote:

Orijinalden alıntı: qoLdenRusH

Rumble yoksa Rumble al ben yeni aldim aşırı memnunum Yorickler Irelialar Malphitelar deviriyom .

Rumble var ve mainimdi bu patche kadar
  • Beyler o nerf değilmiş ya , önceki patch biraz fazla bufflanmış ''Q'' su gereğinden fazla vuruyormuş eski haline gelicekmiş yani sorun yok.
  • Xerath derim.Range olsun alan skilli stunu derken çok iyi işler çıkartıyor bana kalırsa.Skarnerı ben de denemek istiyorum hoş gözüküyor.Ad carry oynamıyorsan Draveni tavsiye etmem free olduğunda denemedim oynamadım yani fakat dışardan baktığımda ısınamadım ve eğlenceli durmuyor.

edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xginxa -- 29 Temmuz 2012; 1:43:59 >
  • 2. refundu yaptıgın supportun adını söyler misin özel olarak onunla konuşmak isteyeceğim de.
  • Ben xerath derim ve attigin ticket I bana pm ile yollayabilir misin bende 2. Refundu yapmaya calisiyorum da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lee sin dene
  • ikinci refundu isteyenler için buraya refund içeriğini yazsanız
  • Skarner kesinlikle op. Yalnız ad yada damage veren hiçbirşey kasmayacaksın. Frozen Heart, Shurelya gibi tamamen support tank kas acayip güçlü oluyor. Hem tank hem ultisi carryi oyundan düşürüyor hemde iyi damage vuruyor.
  • Sejuani al OP
  • Mid oynamayı seviyorsan ve malzahar, ahri, casio, karthus gibi herolardan sıkıldıysan kesinlikle Xearth al biraz alışırsan terör estirirsin midde.Pbe'de oynadım stun ı çok etkili damage i yerinde w'si de range'i 2 katına çıkartıyor duvar arkasından çok rahat adamları rahatsız edebiliyorsun.Kesinlikle Xearth derim ben.
  • Pm atana refund yazısını yolluyorum.
  • Hecarim :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.