Şimdi Ara

NVIDIA GTX/RTX Kulubü rtx 4070Ti/rtx4080/rtx4090 alimlari başladi (433. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
25.944
Cevap
72
Favori
959.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 431432433434435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HoLY.oNE

arkadaslar farkettimde 560ti ın texture filltrate i gtx580dende gtx570den de iyi nasıl olabiliyor yahu

GTX 560ti de 64 texture ünitesi var aynı şekilde gtx 580 ninde 64 texture ünitesi var bu durumda gpu saat hızı yüksek olan gtx 560 tinin texturesi daha çok oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Mukteda

quote:

Orijinalden alıntı: Taşkın Mahmut

Başgan değiş benim GTX570i

MSI N570GTX Twin Frozr II

dostum hayırlı olsun, güzel günlerde kullan inşallah.

Sağol Mukteda

3DMarkta kaç alıcak merak ediyorum valla. 3 Gündür takılı kart kasada ama hiç birşey denemedim. Bir kasalım bakalım neler olcak.

• İşlemcinin son OC potansiyeli

NVIDIA GTX/RTX Kulubü  rtx 4070Ti/rtx4080/rtx4090 alimlari başladi

3DMARK yapıp geliyorum. Ekran kartı Default.
  • Güzel sonuç aldı Ekran Kartı Default olmasına rağmen (OC yapınca baya farkediceğini düşünüyorum) ;

http://3dmark.com/3dmv/3424371

-------------------------------------------------------------------

Buda eski i7 işlemcim + OC'lu Zotac Gtx 570'in skoru ;

http://3dmark.com/3dmv/3127272
  • ben de az sonra gidip sapphire 6950 2GB alıcam, sonra gtx580'i physx kartı yapmayı düşünüyorum
  • @Taşkın Mahmut
    Oncelıkle yenı kartın hayırlı olsun gule gule kullanmanız dılegıyle..

sımdı bende yaptım vantage ve sonuc bu.Gpu saat hızlarımızda aynı ama benım puanın yuksek olmasının sebebını bılmıyorum.

Benım asıl merak ettıgım bır konu var.Zamanında ben bu kart ıle Asus gtx570 dc II arasında kalmıstım.Soyle asusu satın aldım ama ıcımde bır pısmanlık olup asusu TF II ıle deısmek ıstıyordum.Sebebı ıse overclock potansıyelı ve sogutması.Ama ıyıkı yapmamısım dıyorum cunku sahıp oldugum asus kart ustu bılesenı olarak ve sogutma olarak TF II den daha ıyı.

Sorum su elınızdekı kartla cıkabıldıgınız max. stabıl hızlar nedır?
    Gercekten merak edıyorum cunku zamanında kararsızlıktan beynım bulandı dıyebılırım.
    Denersenız sevınırım

• quote:

ben de az sonra gidip sapphire 6950 2GB alıcam, sonra gtx580'i physx kartı yapmayı düşünüyorum

Kart mart bahane, seni görmek şahane.

Böyle uzun ayrılıklar yapma be hocam. Konu dışından takip ettim gerçi, geçerli mazeretin var. Umarım her şey istediğin gibi olur. Yinede günde bi 10 dakika ayırıp yaz ki varlığını, iyi olduğunu bilelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: MÜŞAVİR

quote:

ben de az sonra gidip sapphire 6950 2GB alıcam, sonra gtx580'i physx kartı yapmayı düşünüyorum

Kart mart bahane, seni görmek şahane.

Böyle uzun ayrılıklar yapma be hocam. Konu dışından takip ettim gerçi, geçerli mazeretin var. Umarım her şey istediğin gibi olur. Yinede günde bi 10 dakika ayırıp yaz ki varlığını, iyi olduğunu bilelim.

eyvallah abim seni görmek te öyle, Allah razı olsun.

inşallah bundan sonra foruma düşük dozda takılıcam, düşük dozda hergün

• quote:

Orijinalden alıntı: fatıhbrck

@Taşkın Mahmut
    Oncelıkle yenı kartın hayırlı olsun gule gule kullanmanız dılegıyle..

sımdı bende yaptım vantage ve sonuc bu.Gpu saat hızlarımızda aynı ama benım puanın yuksek olmasının sebebını bılmıyorum.

Benım asıl merak ettıgım bır konu var.Zamanında ben bu kart ıle Asus gtx570 dc II arasında kalmıstım.Soyle asusu satın aldım ama ıcımde bır pısmanlık olup asusu TF II ıle deısmek ıstıyordum.Sebebı ıse overclock potansıyelı ve sogutması.Ama ıyıkı yapmamısım dıyorum cunku sahıp oldugum asus kart ustu bılesenı olarak ve sogutma olarak TF II den daha ıyı.

Sorum su elınızdekı kartla cıkabıldıgınız max. stabıl hızlar nedır?
    Gercekten merak edıyorum cunku zamanında kararsızlıktan beynım bulandı dıyebılırım.
    Denersenız sevınırım

Daha hic Oc denemedim. İsteyim suan ama aksan geldigimde onuda deniycem hocam. Ama Gpu puanim sizden yuksek farkindaysaniz. İslemci puaniniz benden yuksek.

• quote:

2500k yi 4,7 yaptik insan bi tebrik eder :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taşkın Mahmut

quote:

2500k yi 4,7 yaptik insan bi tebrik eder :D

tebrikler de onda birşey yok ki ben de 2600K'yı 5.3GHz yaptım
  • masa üstü araçlarını isteyene yollim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Team NINJA -- 26 Ağustos 2011; 23:13:31 >
  • 280.36 çıkmışmı... Yenilikler nelermiş??
  • 280.36 developer driver arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: disorderpunk

280.36 developer driver arkadaşlar

Ben de Nvidia erkenden yeni sürücü çıkarmak gibi terbiyesizlik yapmaz, derdi ne acaba diye düşünüyordum.
  • İyi akşamlar arkadaşlar bu Gtx 560-570-580 veya 590 DTS MA ses biçimini amfiye bitstream olarak yollayabiliyormu acaba.Yabancı forumlarda çelişkili ifadeler var , kullanan varmı acaba??
  • Koca topikte yokmu bilen kullanan duyan??
  • emin değilim ama olabiliyorsa eğer GTX 560 ve altının yapabilmesi lazım.. 570 ve üstünün desteği yok..
  • Sağol kardeş yabancı forumlardada bu yönde 560 dan sonra destek yok.Yazılım bekleyen falan var ama.Cok garip milyarlık kartlarda bu özelliğin olmaması.ne yazıkki nvidia almamak için bi neden daha Nese amaç tartışmak değil.İyi akşamlar.

Not:imla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atı Radeon -- 27 Ağustos 2011; 22:16:46 >
  • Benide ekleyebilirsiniz :)

Şuanki değerler sizce nasıl ? Arttırmam veya düşürmem gereken şeyler varmı ?

Arkadaşlar bu ayarlarda kullanırken biraz önce "nvidia windows kernel mode driver görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti" hatasını verdi. Görüntü 1 kez gidip tekrar geldi. 10 saniye sonra tekrar aynı hatayı verdi. Bu sorunla karşılaşan oldu mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raimu -- 28 Ağustos 2011; 5:05:33 >
  • 
Sayfa: önceki 431432433434435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.