Şimdi Ara

600 liraya kadar telefon seçimi . Yardım lütfen ..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • benim için önemli olanlar; Ses seviyesi ve kalitesi>nette rahatlığı> angry birds ü kasmadan oynatması :D > pil ömrü ( 2 günden fazla gitmeli )
    aslında istediği alet acer liquid e ama 700 bana fazla geliyor .
    Aklımda Samsung tan ; wave 723 , gio , fit , 551 var . wave 723 ün bada 2 ye yükseltme imkanı yoksa almam zaten . fit nun şekli çok hoş ama ekran çözünürlüğü beni düşündürüyor. gio nun özellikleri uygun fakat onunda şeklini pek sevmedim ama beyazı fena değil. 551 in klavyesi olması beni çekiyor.
    Sony Ericsson dan ; xperia x8 , xperia x10 mini pro ve xperia x10 mini var . aslında xperia mini ve xperia active çok hoşuma gidiyor ama piyasaya çıkmasına daha çok var.
    htc wildfire ya da wildfire s. htc sense olması bile yeter ama aletlerin nette ve bazı oyunlarda kastığını duyunca çok soğudum cihazdan bi çözümü varsa düşünmeden wildfire alırım .
    son olarak lg den optimus one var . gsmarena.com un dediğine göre ses seviyesi çok yüksek .

fikirlerini paylaşan herkese şimdiden teşekkürler.

peşinen söyleyeyim ideos x5 gibi kamerası ve ses kalitesi rezalet olan bi aleti almam .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sinanthewhite -- 31 Temmuz 2011; 22:49:23 >

• Wave 723 veya biraz üste s8500, s8530 alabilirsin. Bu arada angry birds badada yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.