Şimdi Ara

600-800 Civarı Telefon Tavsiyesi? (J2,Lenovo K5,Lenovo A7000) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    ben aynını kullanıyorum (16 gb) bir yıldır bir sorun yaşamadım.fakat her markada olduğu gibi sorun yaşayanlar olmuş.ben hemen hemen tüm modellerin formlarını okurum sorun yaşamayan yok anlamadım gitti.fakat ben hiçbir sorun yaşamadım çok memnunum.özellikle menüsü çok kolay ve hızlı
  • master21 kullanıcısına yanıt
    ben World ile alacakmış gibi bilgileri girince peşin diyor.tabi bonus varsa 25 tl indirmde oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayavas

ben aynını kullanıyorum (16 gb) bir yıldır bir sorun yaşamadım.fakat her markada olduğu gibi sorun yaşayanlar olmuş.ben hemen hemen tüm modellerin formlarını okurum sorun yaşamayan yok anlamadım gitti.fakat ben hiçbir sorun yaşamadım çok memnunum.özellikle menüsü çok kolay ve hızlı

Orası kesin ancak kronik sistemsel sorunları olan telefonlar oluyor almadan bilinmeyen..Mesela bende meizi m2 n var..onda çerçevenin bütün köşelerden ufak bi kaç milim dokunmatik çalışmıyor,bu klavyeye göre bilerek yapılmış diyenler var ancak sonuçta rahatsız olan çıkabilir,bu tüm modellerde olab birşey,almadan müşterinin bunu bilmesi gerekiyor,bu ve bunun gibi sorunlar yoksa ben de bunun 32 liği almayı düşünüyorum bikaç ay sonra..16lık bendeki tel de..artık %80lere geldi sürekli güncellemelere uygulama boyutları büyüdü

• quote:

ben World ile alacakmış gibi bilgileri girince peşin diyor.tabi bonus varsa 25 tl indirmde oluyor

Yok zaten diğer telefonlarda da seçeneklerde çıkıyor ödemede çıkmaz..Ancak yakında telefonlara taksit başlayacakmış tekrardan
  • master21 kullanıcısına yanıt
    evet taksit başlıycakmış.beklemekte mantıklı olabilir.bende zenfone 5 te var. o 2 seneyi geçti oda tıkır tıkır çalışıyor..tek sorunu şarjı akşama kadar yetmiyor.zenfone 5 ten öncede gm discovery vardı dokunmatik arızalandı .onu verip samsung neo almıştım oda yavaşta olsa çalışıyor ama zenfone 5 onun yanında f 16 gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: master21

quote:

Yok zaten diğer telefonlarda da seçeneklerde çıkıyor ödemede çıkmaz..Ancak yakında telefonlara taksit başlayacakmış tekrardan

Evet hocam ben de taksit bekliyorum xd inşallah yakin zamanda çıkar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam kamerası iyi olsun diyorsan asus zenfone 2 laser öneririm. Kamerası 1500-2000 liraya alacagın telefonlara taş çıkartır. 700-800 tl arası bulabilirsin.5inc olanı tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Moth -- 15 Ağustos 2016; 23:15:54 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.