Şimdi Ara

60 bine kadar temiz araç tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
1
Favori
1.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 haftadır araç arıyorum artık bıktım verdiğim paranın az olmadığını düşünüyorum ona rağmen araç yok. Ya da fiyatı çok abartılmış
    - Geneli şehir içi kullanım olacak ve dizel olmazsa olmaz benim için. Donanım olmasını istiyorum sanruf falan önemli değil.
    - Manuel olsun 2. Eli hızlı olsun tayin döneminde 20 güne satabileyim.
    - Opel astra 1.3 baktım ford 2013 titanium x çok uzun süre baktım yok artık parayı düşüreyim biraz dedim megane 3 de baktım yok. golf falan da bakıyorum ama hala yok ya ben çok pimpirikliyim ya da bilemiyorum işte. Varsa tavsiyeleriniz şiddetle takip edilir .

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgun_izmirli35

2 haftadır araç arıyorum artık bıktım verdiğim paranın az olmadığını düşünüyorum ona rağmen araç yok. Ya da fiyatı çok abartılmış
    - Geneli şehir içi kullanım olacak ve dizel olmazsa olmaz benim için. Donanım olmasını istiyorum sanruf falan önemli değil.
    - Manuel olsun 2. Eli hızlı olsun tayin döneminde 20 güne satabileyim.
    - Opel astra 1.3 baktım ford 2013 titanium x çok uzun süre baktım yok artık parayı düşüreyim biraz dedim megane 3 de baktım yok. golf falan da bakıyorum ama hala yok ya ben çok pimpirikliyim ya da bilemiyorum işte. Varsa tavsiyeleriniz şiddetle takip edilir .

Otomatik olarak peugeot 508 tavsiye ederim. O fiayatlara temiz ve donanımlı araç bulmak mümkün. Piyasasının çok daha fazlası ederi olan çok kaliteli bir araçtır.

• Ford focus al yol tutuşu deli deliii
  • Duster 2014/2015 hatta sıfırını bile alabilirsiniz. 1.5 dci Az yakar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IronTurkMan -- 26 Ağustos 2016; 19:16:14 >
  • Megane4. Efsaneee
  • tahas T kullanıcısına yanıt
    Araç güzel ama dediğim gibi 2. Eli hızlı olmayablir o da bi etken benim için
  • Pahalı o da şef:)
  • UzayMekiğineKafaAtanKedi kullanıcısına yanıt
    Bulamadıkki işte titanium x smart 13 model düzgün izmirde
  • IronTurkMan kullanıcısına yanıt
    Baktım şimdi de güven vermiyor çok hocam ya
  • 60 bine i30 elite cam tavan dizel otomatik aldım tavsiye ederim donanım yönünden fazla fazla doldurulmus bir araç
  • 2. Elmi aldınız kaç binde acaba bakıyorum şimdi
  • İ30 demeye gelmiştim arkadaş demiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mazda Motor Corporation

İ30 demeye gelmiştim arkadaş demiş
    Golf 1.6 TDi Comfortline.

Tayin dönemi 20 gün değil, 2 günde satarsın.
  • Mazda Motor Corporation M kullanıcısına yanıt
    arkadaş kaç modelini almış acaba 60 bine
  • Skayn kullanıcısına yanıt
    comfort orta paket oluyor sanırım cruize control falan da yok galiba. ve 60 bine golf 7 olmuyor 6 ya mı yönelmek lazım
  • ozgun_izmirli35 O kullanıcısına yanıt
    Aldığımızda 32bindeydi şuan 37 bin oldu 2 ayda 5bin birazdan karma tüketim değerini atarım
  • kaç model araç şef baktım ben yine ilanlarda 65 ten aşağı yok gibi bu sahibinden çıldırtcak adamı adamlar yaktığı yakıtı bile arabanın üstüne koyup satmaya çalışıyor:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgun_izmirli35

comfort orta paket oluyor sanırım cruize control falan da yok galiba. ve 60 bine golf 7 olmuyor 6 ya mı yönelmek lazım

2011 model civarı Golf 6 1.6 TDi Highline almalısın o halde. Hız sabitleyici vs mevcut. O paraya temizleri var. Ederi ile 24 saatte satılır. Highline daha hızlı gider konforlu ve donanımlıdır.
  • ozgun_izmirli35 O kullanıcısına yanıt
    Hocam dışardan tipine bakmayın. Araba sağlam makyajdan geçti , gidin test edin boşa 2.ellere gereksiz para vermeyin. Bende babam kabul ederse bu arabadan aldırtmak istiyorum.
  • Skayn kullanıcısına yanıt
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-acil-boyasiz-2011-golf-1.6-tdi-highline-80.000-km-beyaz-297584121/detay
    misal bu mu hocam mesela yarın gidip bakılır mı buna
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.