Şimdi Ara

6 yillik Amerika hikayem (parca parca anlatacagim)-27. bolum geldi. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
527
Cevap
297
Favori
27.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acil devamını bekliyorum,okuma iznini falan nasıl çıkarttınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: King#6James

uzun yaz okuruz reis
  • Yazmaya basliyorum simdi tekrar. Yakinda koyarim.

Okuma iznini gittigin okuldan aldigin belgeyle aliyorsun. I-20 belgesi ve F1 vizesi gerekiyor. Ozel okullara gidebiliyorsun sadece ve toefl sinavinda belli bir puan istiyorlar.
  • Devam

• Yazdimda ders erken bitti paylasmayi unutup dersten ciktim. Suanda bilgisayarim yanimda degil ondan biraz gecikicek 5. Bolum.

• Biz de burda ot gibi Lys kasalim

Cok sanslisin hocam devamini bekliyoruz

• Dorduncu bolumde dilin onemi cok net anlasilmis.Gittikce guzellesiyor.

Pm yolladim bu arada uygun vaktinde bakarsin

• Mesajim bulunsun

• İngilizcem cok iyi ama korkuyorum Amerikaya gidince mal gibi kalırım diye çok zorlarmı beni sence Tercumanlık bitircem 4 sene sonra , bitirdikten sonra Amerikaya tasınmak istiyorum orda vatandas olmak için ne yapabilirim ? Şimdi vatandas olmayı dusunuyorum amam para biriktirip dönebilirimde sen genede bi söyleyiver karı kız sormuyorum baya kaldırırım gibime geliyor orda ingilizce türkçeden daha iyi laf yapıyorum anlamadım neden
  • Chicago Bulls - Miami Heat maçını izliyordur şimdi

• 5. bolumu koydum. Amerika'dan biraz kiz konusuna sapma oldu ama girmisken onuda yazayim dedim.
  • Sevgili bölümü çok uzun olmuş

• Banada oyle geldide yazarken dalmisim hic bakmadim bile sonrada silmekle ugrasmadim.

• Dostum bence cok ayrintiya giriyorsun ve bu biraz sıkıyor gibi. Orda ki kizi bosverde sen direk Amerika ve orada ki iliskilerinden,hayatindan bahset

• ne okuyorsun.
    okudugun bolumun egıtım yılı kaç sene
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12 Numara

Dostum bence cok ayrintiya giriyorsun ve bu biraz sıkıyor gibi. Orda ki kizi bosverde sen direk Amerika ve orada ki iliskilerinden,hayatindan bahset

Hocam bir karar verin o zaman bende ona gore yazayim. Yaz yaz uzun yaz diyorlar sonra cok uzatiyorsun diyorsunuz. Uzun yaz diyen olmasaydi kiz konusunu direk gecerdim mesela. Uzun yazdan kasit o an icin olan hersey degil sadece Amerika'daki olaylari uzun yaz ise bundan sonra ona gore yazarim.

@Mrt_GL

Onceden yazmistim insaat muhendisligi okuyorum. Daha dogrusu 2. senenin sonunda seciyorsun bolumunu istersem nukleer, elektronik, makina falan kalan muhendisliklerede girebilirim notlarim yeterli zaten suana kadar aldigim temel derslerin cogu bunlar icinde gecerli ama insaat okumaya devam edicem.

Ne kadar surede bitircegin kac kredi alcagina bagli. Eger diyorsanki sosyal hayat istemem surekli ders calisirim cok kredi alir erken bitirirsin. Benimki 5-4.5 sene falan surer bir sorun olmadigi surece(hastalik,sakatlik vs). Belki yazin ders falan alirsam 4 de biter ama yazlari Turkiye'de oluyorum, yazlari bu seviyedeki dersleri online olarakda vermedikleri icin sanmiyorum ki 4 senede bitsin. Sonra masteri falanda var. Yolun cogunu geldik diye bakiyordumda simdi dusununce hala baya zaman varmis.

• Çok iyi devam hocam :)

• Takip

• 6. bolum geldi. Bu bolum tamamen Amerika ve daha once anlatmadigim konulardan olusuyor.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.