Şimdi Ara

6'yı satıp 6s almak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bende 1 sene önce androidden ios'a geçen biriyim zaten androidden geçince fark hissediliyor serçeden sonra mercedese binmenin nasıl olduğunu
    6s te 2 gb ram olması büyük etken hız konusunda 6 dan 6s e geçince farkı hissetmekten öte yaşıyosun
    batarya konusuna gelince ise iPhone 6s modelinde 1715 mAh kapasiteli batarya yer alıyor.iPhone 6 modelinde ise 1810 mAh kapesiteli batarya kullanılıyor.
    kağıt üstünde 6nın batarya kapasitesi daha yüksek gibi gözüksede 6ste yer alan A9 işlemcisi daha az enerji tüketiyor 6da ki işlemci A8, işlemci farkından dolayı 6s in batarya daha uzun süre gidiyor
    kamera zaten belli fark var ön kamera hem flaşlı hem 5 mp arka 12 çekim farkı var haliyle

Ekran boyutu olarak 4.7" 6 ve 6s ikiside aynı boyutta hiç bir fark yok 6 kullandıysan 6s te gözüne boyut olarak aynı gelecektir hiç bi sıkıntı yok birebir aynı ikisinin kılıfları dahi birbirine uyar =) kafanıza takılmasın gönül rahatlığıyla alıp kullanabilirsiniz

• By.atalay kullanıcısına yanıt
    Anladım çok teşekkür ederim.
  • By.atalay kullanıcısına yanıt
    6'yı satıp 6s almak

6'nın batarya performansını yabana atmayın.

Soruya gelecek olursak telefondan memnunsanız ekranı yaptırıp kullanmaya devam edin derim ben.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BARIS B kullanıcısına yanıt
    yabana atmam dostum bi seneye yakın 6da kullandım memnundumda garantisi 6 ay kaldı diye satıp 6s aldım ikiside güzel cihaz 6s iki adım daha önde ;)
  • Arkadaşlar yeni konu açmadan bende burada yazayım dedim. Bende 64gb 6 plus kullanıyorum. Garantisi bitti. Cihaz tertemiz ve hatasız. Tek problemi pil ömrü. Pil'i bitmiş vaziyette. Soğuk havada %70'de dahi kapanabiliyor. Pil değişimi 319 lira Apple'da. Dışarıda değişim yapmam. iPhone'umu 1800 lira civarına satabilir miyim? En son 1750 lira veren olmuştu... Benimde düşüncem 319 lira yerine 500 lira vereyim.. 2200 liralara swap 6s (4,7'') 64gb almak.. Mantıklı mı? Ya da hiç aldısı sattısı uğraşmadan 319 liraya pili değiştirip devam edeceğim. 1 sene daha kullanıp bu sene sonu gelecek iPhone'dan alırım... Sizin önerileriniz neler?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.