Şimdi Ara

6 psn oyunu kardeşliği (oyunlar alındı) 5/5

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    borderlands goty
    payday
    burnout crash
    dungeon hunter allıance
    plant vs zombies

bu 6 oyunu 3 kişi indirdik diğer 2 hak boştadır katılmak isteyen olursa kişi başı 40 tl
    almak isteyen arkadaşlarada uyarsa uzun süreliye çevirebiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ovarinli -- 19 Ekim 2011; 21:06:19 >

• Up
  • fifa 12 de eklerseniz ben katılırım.
    hatta bir de limbo ekleyelim ucuz zaten.

?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ovarinli

nfs shift 2
    borderlands goty
    payday
    burnout crash
    dungeon hunter allıance
    plant vs zombies

bu 6 oyunu 3 kişi indirdik diğer 2 hak boştadır katılmak isteyen olursa kişi başı 40 tl
    almak isteyen arkadaşlarada uyarsa uzun süreliye çevirebiliriz

fifa 12 de eklerseniz ben katılırım.
    hatta bir de limbo ekleyelim ucuz zaten.

?
  • oyunlar toplam kaç gb?
  • evet bende onu soracaktım kaç gb toplam oyunlar. benim yer sıkıntım var ps3 te biraz.
  • abes olacak ama resident evil 5 eklerseniz bende dahil olurum bu gruba istedigim oyunlar var ama o kalmis onuda aradan cikaririm dahil ederseniz:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ajmet -- 19 Ekim 2011; 15:33:33 >
  • 4. kişi katılmıştı 1 kişilik yer var şuan bana uyar resident evil 5 diğer arkadaşlarada sorarız ama zannetmiyorum karşı çıkacaklarını çünkü güzel oyun

burnout crash 1gb
    nfs shift 2 6gb
    borderlands goty 7.5gb
    payday pre orderdı ertelendi daha ikimse indiremedi
    plant vs zombies 120mb
    dungeon hunter 1gb ( diye hatırlıyorum )

toplam 16-17 arası gb
  • Hesabınıza ücret yatırılmıştır. Pm bekliyorum.

Bu arada payday alındı ama oyun çıkmadı sanırım doğru anladım değilmi.
  • payday oyunu ön sipariş olarak psn e geldi satın alanlar temasını indirdi ayın 12sinde çıkması gerekiyordu ertelendi
  • quote:

Orijinalden alıntı: yexer

Hesabınıza ücret yatırılmıştır. Pm bekliyorum.

ödeme kontrol edilince pm göndereceğim grup tamamlanmış olacak şimdiden hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ovarinli

quote:

Hesabınıza ücret yatırılmıştır. Pm bekliyorum.

ödeme kontrol edilince pm göndereceğim grup tamamlanmış olacak şimdiden hayırlı olsun

Anladım, ama saat 4 veya 5 den sonra yapılan eft ödemeleri ertesi güne hesaba geçiyor diye biliyorum. o yüzden dekont gönderebilirim demiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yexer -- 19 Ekim 2011; 21:15:16 >
  • hocam gönderdin hesap bilgilerini ama oyun indiremiyorum bu hesap 5 ps3 sisteinde activate edilmiş diyor. bütün oyunlar içinde geçerli bu. acil dönüp yardımcı olursan sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yexer -- 19 Ekim 2011; 22:00:38 >
  • quote:

hocam gönderdin hesap bilgilerini ama oyun indiremiyorum bu hesap 5 ps3 sisteinde activate edilmiş diyor. bütün oyunlar içinde geçerli bu. acil dönüp yardımcı olursan sevinirim.

hallettim hocam sorunu hayırlı olsun
  • teşekkürler tekrardan :)
  • teşekkürler :) güzel oldu bu paket :)
  • aynı hesaptan 2-3 hafta sonra yeni çıkan oyunları felanda alabiliriz

resident evil 5 gold edition
    worms 2 armageddon

şuan almayı düşündüklerim sizinde görüşlerinizi beklerim 4-5 oyunluk bir paket yaparız gene sizede uyarsa
  • mesaji ancak bugun gorebildim kacirdim gurubu neyse saglik olsun :(
    uzun soluklu olması dilegi ile.
  • Re5gold var bende, worms da pek ilgimi çekmiyor ama almak istediğim oyunlar olursa veya beraber karar verirsek seve seve katılırım bende.
    (crysis 1, from dust, renegade ops,limbo, Gow origins collection volume2, castlevania: harmony of despair, castle crashers, baconing, death spank serisi, rochard, pain, rocketbirds, dead space 2,clash of heroes, dead nation)
    gibi oyunları istiyorum bende yazayım dedim. eğer ortak istediklerimiz varsa alalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yexer -- 20 Ekim 2011; 11:31:33 >
  • Merhabalar ismim serkan,

yaklaşık iki haftadır kredi kartı ile fifa 12 almaya çalışıyorum fakat psn de problem oldugundan devamlı hata mesajı almaktayım,bankadan arayıp her işlem için yani her denememde bende 1 yada 2 dolar çekmişler.Birde gidip psn kart aldım maximuscard aracılıgyla us hesaptan fakat us psnde fifa 12 baktıgımda yoktu.Benim hatan ilk başta bakıp alsaymısım.us hesapta para öyle yatıryor şimdi.Psn kardeşlii aracılıgıyla fifa yada dier oyunları almak isteyen varsa beni kardeşlie katabilir yada yönlendirebilirse sevinirim
    herkese teşekkürler

HOCAM BEN GRUBUNA DAHİLOLUP SONRASI İÇİNDE DEVAMLI OYUN ALABİLİRZ
    YARDIMCI OLURSAN SEVİNİRİM
    5336083735
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.