Şimdi Ara

+6 dan +7 e gecerken ve +7 +e gecerken

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler ben uprage ısıne gırcem ve +6 dan +7 ye gecerken hangı scroll bascam 40m yıldızdan kullancammı yardımcı olun.yoksa o yıldızı +8e gecerkenmı bascam lvl 45 sızce olabılırmı

• +7 icin trinas kullanmani tavsiye ederim. bence 7 yapabilirsen bi sure kullanip tadini cikar cunku 8 yapmaya kalkinca coook buyuk ihtimalle yanicak. 7 yaptiin zaman dedigim gibi bi sure oynayip tadini cikar. bi yandan da yeni bi tane alabilecek kadar para yap ki cok da koymasin yakinca.kolay gelsin
  • Yan ben onu demıyom.+7e gecerken yıldız kullanmazsm yanarmı onu soruyom.bide +8e gecerken yıldız kullandıgımda yanarmı??(lvl 45 unutnayın)
  • trina sadece bi defa kullaniliyo ya +7 yaparken ya da +8 yaprken kullan ikisinde birden olmz
  • quote:

Orjinalden alıntı: payk

Tıkla--+5-->>>+10

ben +5 e çıkarırken bile korka korka birileri bişeyler yaksında öyle yapıyım diyorum adam hiç durmadan +10 yaptı ;) ohaaa diyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozalit17

ehehehe premimum he.. iyi

degil..olsa information da yazarda kac gunu kaldigi..
  • aga sen hiç biseye basma ben geliyom yanına
  • quote:

Orjinalden alıntı: peacefire

quote:

Tıkla--+5-->>>+10

ben +5 e çıkarırken bile korka korka birileri bişeyler yaksında öyle yapıyım diyorum adam hiç durmadan +10 yaptı ;) ohaaa diyorum...

artı 10 item sadece gm lerde bulunur .Normal bi kullanıcıda olacağını sanmıyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ::OutLaw::

quote:

Orjinalden alıntı: peacefire

quote:

Tıkla--+5-->>>+10

artı 10 item sadece gm lerde bulunur .Normal bi kullanıcıda olacağını sanmıyorum.

videodaki gm o zaman

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.