Şimdi Ara

6 Ay Yapan 9 Ayda Yapar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Annenizin Karnında 9 ay Nasıl Dayandıysanız. Askerliğide 9 Ay Yapacaksınız. :)

• seni gıdıklayan ne onu anlamadım. konu açıp açıp duruyorsun.
    anaokul terkmisin???
    ...
  • sana cevap yazıcaktım ama avatarını görünce vazgeçtim...

hayattan soğudum lan
  • noldu zorunuza gidiyo galiba :)
  • valla ben önceden derdim çocukluk aklı tabi ozamanlar. şuanda çocuğum hoş bişey demiyorum ama.
    niye gidicem askere banane niye boşuna kendimi tehlikeye atayım.. yaşıyorum işte negüzel falan derdim hiç bi hakları yok beni askere almalarına derdim. sonra düşündüm bizim millet nekadar türkiyeyi satsada en azından üstümüzde baskı yok canımız tehlikede değil. bir düzen var ve bu düzenin bozulmaması için bi artık 9 aymı 10 aymı askerliğide yapıcaz dayağımızıda yicez. sesimizi çıkarmamamız gücenmememiz lazım. bu ülkede yaşıyosak yapmak zorundayız sen kurmadın bu ülkeyi sen kazanmadın sen oluşturmadın bu düzeni. eğer ben oluşturdum diyosan yapam ozaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: KIZILAĞAÇ

noldu zorunuza gidiyo galiba :)

ben mühendis olduktan sonra bastırırım parayı bedelli de yaparım hoca. kendi ezikliğini bu şekilde bastırmaya çalışma....
  • yap bilader ne güzel işte. ben 15 aydan 9 aya düştü diye seviniyorum. size bişey dediğim yok :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: KIZILAĞAÇ

yap bilader ne güzel işte. ben 15 aydan 9 aya düştü diye seviniyorum. size bişey dediğim yok :)

başlığı değiştir ozaman...
  • 9 ay askerlikte ne yapılıyor bir anlatın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.