Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (2453. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
235.845
Cevap
1.167
Favori
11.801.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1150 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
24. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 24512452245324542455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Neyse bir aktrolle inatla cevap verene daha blok çaktım.Konularda resmen yorum görmüyorum artık blok attıklarım yüzünden
  • Arkadaşlar kimseye kişisel olarak taş atmıyorum fakat lütfen tartışmalarınızı veya trollemelerinizi başka konularda yapın.Burada sadece ekonomi konuşulsun.İyi forumlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sende haklısın ama her seferinde tahrik ettiği için ve mesaj kutusu kapalı olduğu için mecburen yazmak zorunda kalıyorum.
  • Bayramda piyasalar kapalıyken kıpırdamayan dolar Türk piyasaları açılınca coşmaya başladı.Demek ki neymiş;hırsız içerden olunca kapı kilit tutmazmış...

• quote:

Orijinalden alıntı: BiletlerBiletxD

Bayramda piyasalar kapalıyken kıpırdamayan dolar Türk piyasaları açılınca coşmaya başladı.Demek ki neymiş;hırsız içerden olunca kapı kilit tutmazmış...
    Paramıza birileri saldırıyor dersin kim bilecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: agtr

Bugün 12 yumurtayı 10 a aldım marketten, aynı yumurta 2 hafta önce 8.25 ti

Green ranch alıyorum 5 ay önce 6.75 ıdı şimdi 9.45 oldu hatta 10.55 olmuş

Artık küfür edecegım! Yazık ..

Ben alırım sıkıntı yok ama bu anlamayan andavalların cocukları torunları var acıyorum,doğru duzgun beslenıp gelısemeyecekler.Kendılerı otursunlar ot beton makarna yesınler banane ama cocukları...

Asalak sürüleri işte..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devletin şakkadak bi 10 günlük daha tatil sürmesi lazım piyasaya

• quote:

Orijinalden alıntı: eto83

Devletin şakkadak bi 10 günlük daha tatil sürmesi lazım piyasaya
    Paradan para kazanıyoruz mis gibi.
  • %5 volatilite olan ülkede ticaret yapmak sıkıntılı iştir. Kesinlikle faiz arttırıp bu volatilitenin bitmesi lazım. Olması gereken 500 bp. Kurda stabilizasyon olmazsa olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-6D7247931

%5 volatilite olan ülkede ticaret yapmak sıkıntılı iştir. Kesinlikle faiz arttırıp bu volatilitenin bitmesi lazım. Olması gereken 500 bp. Kurda stabilizasyon olmazsa olmaz.
    Stabilizasyon 7 de olacak galiba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu çomarların yüzünden bu haldeyiz..

• Iyide dolasimda olan para miktari ramazan bayrami oncesi yaklasik 120 milyar ₺ civarlarindayken suan 180 milyar ₺ ye dayandi. Okudugun İmam Hatip'te ogretmenin din tuccarligi yapmak disinda sana toplama cikarmayi öğrettiyse 180>120. Yani dolasimda olan para miktari artmış. Ha unutmadan "x>y" seklindeki ifadelerde X, Y'den buyuktur anlamina geliyor muhtemelen onuda bilmemektesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

quote:

Orijinalden alıntı: agtr

Bugün 12 yumurtayı 10 a aldım marketten, aynı yumurta 2 hafta önce 8.25 ti

Green ranch alıyorum 5 ay önce 6.75 ıdı şimdi 9.45 oldu hatta 10.55 olmuş

Artık küfür edecegım! Yazık ..

Ben alırım sıkıntı yok ama bu anlamayan andavalların cocukları torunları var acıyorum,doğru duzgun beslenıp gelısemeyecekler.Kendılerı otursunlar ot beton makarna yesınler banane ama cocukları...

Asalak sürüleri işte..

Alıntıları Göster
    10,95TL olmuş hocam.

Ben market yumurtası yerine köy yumurtası alıyorum tanesi 1,80 krş. 30 tane alıyorum 1 haftada bitiyor. Günde 4 tane yiyorum. Yumurta'ya para dayanmıyor artık. Peyniridir, sütüdür, tereyağıdur, sebzesidir çartı çurtu derken para akıp gidiyor. Beslenme bunlar birde diğer şeyleri yazarsak korkunç rakamlar.

• Herkesin güzel haberler aldığı,bir gün olsun.

TL ve borsa ile başlamak istiyorum.

TL de ki düşüş jet hızıyla başladı.6,20 seviyelerinde seyretmekte.Tam da bahsettiğim olay buydu.

Borsa 90 bin seviyesinde düşüş eğiliminde.Yine tekrarlıyorum.Borsa bu hafta 85.bin bandına düşecek.

Amazonun Türkiye pazarına girişini ertelemesi de Türkiye de ki karışıklık.

Çin menşeeili ürünlerine zam gelecek.Yakın zamanda.Çin merkez bankası Yuanı koruma politikasını açıkladı ama çok net değildi bence.Yuan hissedilir şekilde yükselişe geçti,bu açıklama ile.Şimdi önemli olan Abd borsaları akşam nasıl bir açılış yapacak.

Powell kesin ve kademeli faiz artışından bahsetti.

İlk defa riskli bir öneri yapacağım.

Dolar yatırımı yapmayı düşünenler,şansını deneyebilir.

Zarar etmessiniz.En fazla aldığınız fiyata satarsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Johan Elmander

Bir saray daha yapmamız lazım. Önce AK-Saray yaptık şaşırdı millet, şimdi 2.nin haberini verdik. 3.yü de yapalım da çil yavrusu gibi dağılsınlar
    Hocam bence ülkeyi saray yapalım. Ülkenin ismini de Türkiye Cumhuriyeti Sarayı diye değiştirelim. Dünya kıskançıktan başını taşlara vursun. 700 küsür bin kilometre karelik sarayımız olur.
  • Murat Burç M kullanıcısına yanıt
    O zaman kıskançlıktan çıldırırlar. Biz mütevazı olduğumuz için bize bir Aksaray daha yeter.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gscarbon

Herkesin güzel haberler aldığı,bir gün olsun.

TL de ki düşüş jet hızıyla başladı.6,20 seviyelerinde seyretmekte.Tam da bahsettiğim olay buydu.

Borsa 90 bin seviyesinde düşüş eğiliminde.Yine tekrarlıyorum.Borsa bu hafta 85.bin bandına düşecek.

Çin menşeeili ürünlerine zam gelecek.Yakın zamanda.Çin merkez bankası Yuanı koruma politikasını açıkladı ama çok net değildi bence.Yuan hissedilir şekilde yükselişe geçti,bu açıklama ile.Şimdi önemli olan Abd borsaları akşam nasıl bir açılış yapacak.

hafta başı yükseliş hafta ortası düşüşe geçiyor perşembe cuma ya beklenmelimi sence

• musty578 kullanıcısına yanıt
    Bence perşembe ,cuma riskli günlerdir.Cumartesi pazar borsa kapalı olduğu için haftasonu yaşanan gelişmelerin sonucu tam etki göstermiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Gscarbon

Herkesin güzel haberler aldığı,bir gün olsun.

6.20'den alınabilir diyorsunuz anladım kadarıyla şu dakikalarda?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Gscarbon G kullanıcısına yanıt
    5.80'lerde alım yapmıştım uzun vadeli tutmak istiyorum 7'leri tekrar görebilir mi

• 
Sayfa: önceki 24512452245324542455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.