Şimdi Ara

5bin TL lik sistemime bakar mısınız (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Malesef yok bulunduğum ilçe biraz uzak 180km en yakın vatan sanırım kendim deneyeceğim iş başa düşünce yapılıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar araştırıyorum bulamadım bu anakartta dahili wifi adaptörü var mı yoksa wifi ye bağlanmak için bir aparat almalımıyım
  • Gayet iyi bence. Tavsiyem ek olarak 1 TB seagate HDD alman olacaktır. 240 ssd ilerleyen zamanlarda sorun yaratabilir.
  • Xanax70 kullanıcısına yanıt
    M2 ssd alayım ilerde diyordum m2 yi şimdi alamadım ssd var bende onu kullanacağım harddisk alamadım bütçe yetmedi 500 gb m2 alsam kapasite sıkımtım kalmaz donanımsal olarak sıkıntı çıkartır mı

• hanci86 kullanıcısına yanıt
    hocam bilgisayarın ssd tipi nedir orjinalde ? Yakın bir zamanda başımıza ssd ile ilgili birşey geldi o yüzden soruyorum. Sony vpc-z serisi notebook vardı. Onun ssd kapasitesini artırmak için ssd alacaktık ama ne m2 sata oldu ne de normal sata ssd. uyumlu olan ssd lif ssd diye birşeymiş. Linkini bırakıyorum sizin macbook pro da da lif ssd olabilir ona dikkat edin.https://www.dunyagrup.com/samsung-mmdpe56gqdxp-mvb-1.8-256gb-raid-lif-sata-ssd.html

5bin TL lik sistemime bakar mısınız
    aparat:
    5bin TL lik sistemime bakar mısınız

• Hayırlı olsun Güç kaynağı aynı fiyatlara FSP Corsair gibi önerebilirdim 650W lık. en kısa zamanda 2. 8gb ram i eklemeyi unutma fazla vakit geçirmeden alman lazım modeller revize olduktan sonra aldığın ramler aynı olsa bile uyuşmayabiliyor.

Kendin toplarsın gayet basit bi iş umursamadan rastgele kabloları bile düzenlemeyen adamlara emanet etme sistemi kendin toplaman en iyisi. Bi de ekran kartını 2.el alabilme durumu olsa 2-3 model yukarı parça alabilirdniz. hayırlı olsun güzel sistem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xanax70

hocam bilgisayarın ssd tipi nedir orjinalde ? Yakın bir zamanda başımıza ssd ile ilgili birşey geldi o yüzden soruyorum. Sony vpc-z serisi notebook vardı. Onun ssd kapasitesini artırmak için ssd alacaktık ama ne m2 sata oldu ne de normal sata ssd. uyumlu olan ssd lif ssd diye birşeymiş. Linkini bırakıyorum sizin macbook pro da da lif ssd olabilir ona dikkat edin.https://www.dunyagrup.com/samsung-mmdpe56gqdxp-mvb-1.8-256gb-raid-lif-sata-ssd.html

aparat:
    eski laptoplarda m2 girişi olmaması normal. sata bağlayacaksınız ama 2.sata slotu yoksa cd romu iptal edip onun yerine takabilirsiniz. yalnız uefi kuramazsınız yüksek ihtimal çok eskiyse laptop.

• Xanax70 kullanıcısına yanıt
    Hocam bendeki casperın bi laptopuydu lift ssd değil 2.5 inçlik sata ssd şuan topladığım pcde rahatlıkla kullanılabilir uyarınız için teşekkür ederim

• Tar Goroth kullanıcısına yanıt
    Hocam 2. el imkanım olmadı pekte sıcak bakamıyorum ram konusunu dikkate alacağım benim düşüncemde o zaten çok pahalı değil bir iki ay sonra disk ve ram i hallederim kasanın önce 3 fanı var hepsini ayrı ayrı mı anakarta bağlayacağım beraber mi bağlanıyor onu düşünüyorum şuan

• quote:

Orijinalden alıntı: hanci86

Hocam 2. el imkanım olmadı pekte sıcak bakamıyorum ram konusunu dikkate alacağım benim düşüncemde o zaten çok pahalı değil bir iki ay sonra disk ve ram i hallederim kasanın önce 3 fanı var hepsini ayrı ayrı mı anakarta bağlayacağım beraber mi bağlanıyor onu düşünüyorum şuan
    4 tane pwm girişi olur anakartta genelde hepsini bağlayabilirsin yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tar Goroth

4 tane pwm girişi olur anakartta genelde hepsini bağlayabilirsin yani

Alıntıları Göster
    şimdi hocam şöyle bir durum var benim kasada önde üçlü, üstte ikili (fan yok alternatif olarak takılabiliyor takmayı düşünüyorum), arkada tekli fan var arkadaki fanı sys fan1 e öndeki fanı sys fan 2 ye bağlayacağım üst taraftaki fanları taktığımda anakartta sys fan 3 yok rgb ye bağlayabilir miyim sizce yoksa fan çoklayıcı mı almam gerekiyor

• Psu olarak FSP CoolerMaster Corsair falan al rampage alma

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • nicolas67 kullanıcısına yanıt

420 tl lik kasanın linkini tıklasana

• hanci86 kullanıcısına yanıt

Hocam 4 sene önceki konuyu niye hortlattın ki, o zamanlar kasa+psu ortalama 600 liraydı arkadaş da indirimden almıştır. Frisby linklemiş zaten.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.