Şimdi Ara

5850 ekran kartı aldım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: cestvrai

steami indiriyorsunuz googledan bulup bilgisayariniza sonra steame ucretsiz uye olup oyunun kuponu uzerinde bulunan kodu girip
    oyunu indiriyorsunuz.

part partmı inecek 8 10 gb lık oyun böyle mi inecek tek parçamı yoksa birden fazla parça mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibonline -- 18 Mart 2010; 1:04:46 >
  • bence hiç kullanma sat oyunu
  • steam bir downloader ondan tek parca olarak indirecek bilgisayarina yanlis hatirlamiyosam
  • Amma kısaymış bu 5850 ler yav yeni gördüm
  • hayırlı olsun güzel kart
  • quote:

Orijinalden alıntı: ser_ka_n

hayırlı olsun ,

alcak işlediler dediniz , direk para iadesi isteme hakkınız da var mı idi .

evet vardı ama istanbula gelmemi söylediler ama ben 1700 km istanbula uzağım orda bir bey efendi hediye çekimi aldı yanında iki buçuk ay sakladı zira 5830 alacaktım niyetim böyleydi ve birde inanın bu ekran kartı için cebimden sadece 170 tl cıktı
    geçen sene his iceq 2600 xt ekran kartım vardı birine 150 tlye sattım sonra birinde 4870 aldım 170 liraya 6 ay filan kullandım bozuldu sonra gönderdim servise servisde devamı olmadığı için para iadesi yaptı işte o para iadesi fatura meblasına göre hesaplandı yani 399 lira sonra üzerine 155 tl daha ödedim yani hesaba göre toplam cebimden cıkan para sadece 175tl sadece 175 tl ye 5850 güzel hesap değilmi yani 600 liralık kartı sadece 175 ye mal ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Amma kısaymış bu 5850 ler yav yeni gördüm

Aynen banada kısa geldi

ibonline harika olmuş dostum 4870 ten sonra ilaç gibi gelir sana bu güle güle kullan..
  • teşekkürler arkadaşlar.
    bana görede pek uzun gelmedi sanki 4870 kadar
    3870 gibi sesli değil ve birde şunu itiraf edeyim gerek 3870 kullandım 4870 kullandım ama diyebilirim hem sessiz hemde serin bir kart saphirre sesmedim his e karar verdim vaktiyle iceq 2600 xt kullandım hiç sorun yaşamadım ama 4870 im saphirreydi işte o bozuldu acaba bozuldu diyemi yanayım yoksa o vesile olduda 5850 sahibi oldum diyemi sevineyim.
  • hayırlı olsun iyi günlerde kullanın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Permanent.

quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Amma kısaymış bu 5850 ler yav yeni gördüm

Aynen banada kısa geldi

Kısa değil be

Sessizliği konusunda ileride daha da memnun kalacağına emin olabilirsin. Çok uzun senelerdir aldıktan sonra " Acaba " demediğim tek elemandır...

Hayırlı olsun

• teşekkürler arkadaşlar evet hakikaten serin bir kart kasa içi sıcaklığım yükte 33 34 derece yükte ise 43 derece eskiye nazaran 10 derece düşüşüm var bi yandanda eksisi var önceden odamı 4870 ekran kartımla ısıtıyordum şimdi üşümeye başladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibonline -- 19 Mart 2010; 0:44:33 >
  • darısı hayalınde yasatanların basına misal ben 2 ay sonra ıns benımde olcak.

kartın hayırlı olsun gule gule kullan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redline_59 -- 19 Mart 2010; 0:50:30 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.